Четвер, 09 грудня 2021
Віталій Асауленко ТОП-новини Влада

Гроші на дезінфекцію та засоби захисту від вірусу у Світловодську знайшли Новина з фото

Гроші на дезінфекцію та засоби захисту від вірусу у Світловодську знайшли
Бюджетна комісія засідала… вночі. Виконком — ледве сонце зійшло. Результативно.


Ось так на 10-ту ранку виглядала депутатська кімната світловодського "білого дому". Саме на цю годину 17 березня тут мала би засідати планово-бюджетна депутатська комісія. Одним із питань було перенесення коштів за опалення приміщень установ міста на придбання дезінфікуючих засобів та засобів індивідуального захисту…

Пояснимо, у зв’язку з "коронавірусним" карантином, оголошеним у Світловодську від 13 березня, виникла гостра потреба у дезінфікуючих засобах та засобах індивідуального захисту для бюджетних установ. Коштів на це, через раптовість поширення інфекції, звісно, забракло. Відтак на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 12 березня, начальникам управлінь пропонувалося за рахунок економії коштів на опалення своїх підвідомчих приміщень закупити маски, рукавички та різну "дезінфекцію".

Тож, не встигли ми обуритися нашими "планово-бюджетними" членами за їхнє повальне ігнорування явкою на засідання, як тут з поінформованих джерел з’ясувалося — вони збиралися. Вночі. Дистанційно. І саме з окресленого вище питання, яке і вирішили позитивно.
Вірогідно й члени виконавчого комітету міста, беручи за приклад нічну звитягу наших обранців, вирішили теж не зволікати із своїм засіданням. Ні, вони зібралися, як-то кажуть, в реалі. Але не по обіді, як зазвичай, а о 9-й ранку. І всі вісім урядників, які прийшли, як один, дали дозвіл на перерозподіл 860 тис грн, призначених на сплату за опалення, для придбання дезінфікуючих засобів та засобів індивідуального захисту.

…Цікаво, а як, враховуючи приклад описаного вище засідання планово-бюджетної депутатської комісії, проходитиме сама сесія міськради, запланована на 24 березня?


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top