Понеділок, 30 березня 2020
ТОП-новини Освіта

На Кіровоградщині до 3 квітня призупинено освітній процес Новина з фото

На Кіровоградщині до 3 квітня призупинено освітній процес
У Кіровоградській області в дитячих садках, школах, професійно-технічних училищах, коледжах, інститутах, університетах, а також позашкільних закладах і дитячо-юнацьких школах з 12 березня по 3 квітня призупинено освітній процес.


Відповідний наказ підписав 11 березня начальник Управління освіти і науки України ОДА Володимир Таборанський.

"Освоєння навчальних матеріалів буде здійснюватись за рахунок застосування елементів дистанційного навчання, скап-консультацій, відеоуроків, а також розміщення завдань на сайтах закладів освіти", – йдеться у документі.


Забезпечення виконання наказу покладено на керівників органів управління освітою райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад, міських, селищних, сільських рад ОТГ, а також адміністрацій закладів освіти.

Про це повідомив сайт Управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Відповідаючи на питання Лілії Опанасюк, яке вона поставила на персональній сторінці посадовця, про те, що у Світловодську освітній процес не призупинено і діти йдуть до школи 12 березня, Володимир Таборанський відповів:

"Управління освіти міста видасть відповідний наказ. Якщо частина дітей прийде до школи, з ними проведуть інструктажі та відправлять додому".


Юрій Калашник у свою чергу поцікавився у посадовця з приводу дистанційного навчання дітей у сільскій місцевості:

"Частина дітей в сільській місцевості не має доступу до Інтернету. Тому розраховувати на дистанційне навчання 100% дітей не можна. Чи буде розглянута можливість навчання у червні?"


Таборанський відповів:

"Питання форм та термінів опанування учнями навчальних програм вирішуватиметься закладами освіти на педагогічних радах".Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top