Четвер, 06 серпня 2020
ТОП-новини Добрі справи

"Місто для людей" запустило тепло в Світловодську Новина з фото Рекламний матеріал

"Місто для людей" запустило тепло в Світловодську
Опалювальний сезон у місті мав розпочатися ще 2 листопада, однак за вікном мінус чотири, на календарі 27 листопада, а батареї у будинках містян ще досі холодні.


"Місцева лікарня має автономне опалення. Садочки здебільшого закриті, в школи відправили учнів на вимушені канікули. Не кажучи, що весь житловий фонд, який на центральному опаленні, теж залишається з холодними батареями" — розповів секретар Світловодської міськради Юрій Сап’янов виданню "Народне слово".


Комунальний колапс у місті розпочався з моменту відсторонення мера Валентина Козярчука від посади за те, що той своїм підписом "подарував" частку у статутному капіталі підприємства місцевого теплопостачального, яке було на балансі міста у приватні руки. За справою велося розслідування, а батареї у будинках досі не гріли, саме тому допомагати доволеся сусідам.

"За дорученням мера Кременчуга Віталія Малецького компанію попросили експертної допомоги і ми приїхали сюда заради того, аби у Світловодську запанувало тепло. Працювали майже 2 дні, розморозили політехнічний коледж, запустили повністю центральне опалення у багатоповерхівках. Зараз батареї теплі” — каже Руслан Геут, співробітник керуючої компанії "Місто для людей".


У Світловодську десятиліттями не відновлювали та не перевіряли стан тепломереж, саме тому, це стало ще одним приводом до комунального колапсу.

"Наша компанія лідер ринку, ми обслуговує будинки у 8 регіонах України і ситуація котра сталася недопустима. Та на жаль при оцінці нових об’єктів, котрі беремо на управління бачимо безвідповідальне відношення до технічного стану будинку колишніми ЖЕКами та ОСББ. Це не стосується новобудов, там все ліпше. По прикладу Світловодську можемо сказати, що це недопустимо, ми у 8 регіонах України вчасно надали тепло до осель, до запуску ми довго готувалися і задоволені результатами зараз” — каже СЕО “Місто для людей”, Микола Бумажний.
"Місто для людей" запустило тепло в Світловодську
"Місто для людей" запустило тепло в Світловодську
"Місто для людей" запустило тепло в СвітловодськуДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top