Середа, 24 квітня 2024

^ Реклама ^
ТОП-новини Політика

У «Слузі народа» прокоментували перемогу Довгого на 102-ому окрузі Новина з фото

У «Слузі народа» прокоментували перемогу Довгого на 102-ому окрузі
"Завершено підрахунок — результат очевидний, і діючий нардеп залишається представником 102 округу. Думаю, нам просто не вистачило часу, оскільки міста, де ми більше працювали і концентрували свою увагу, дають нам майже рівний результат, але за рахунок великої території районів нас випереджають майже вдвічі. Довгий вів кампанію без роздачі грошей, гречки. Змушений визнати за ним чесну перемогу", — написав кандидат від "Слуги народу" Артем Петрощук на своїй сторінці в Фейсбук.
^ Реклама ^

У штабі Довгого головним фактором перемоги вважають безперервну активну роботу протягом майже п’яти років та ставку на особисті зустрічі, яких за останні півтора місяці кандидат провів майже двісті. Довгий проїхав півтори сотні населених пунктів, фактично "вживу" поспілкувавшись з усім округом, пише Знай.

Як повідомлялося, 21 липня 2019 року в Україні пройшли позачергові вибори народних депутатів. За мандат у виборчому окрузі №102 в Кіровоградській області боролися 17 кандидатів. Станом на 15:00 22 липня, Центральна виборча комісія опрацювала 61,62% протоколів. За підрахунками голосів, кандидатуру Олеся Довгого підтримали 42,60% виборців. За найближчого переслідувача переможця виборів Артема Петрощука проголосували 25,94%. Інші кандидати отримали менше 5% голосів.


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
^ Реклама ^
^ Соціальна реклама ^

Партнери:


Top