Середа, 17 липня 2024

^ Реклама ^
Парламентські вибори 2019 ТОП-новини

До Верховної Ради проходять чотири політичні сили, — результати соцопитування

До Верховної Ради проходять чотири політичні сили, — результати соцопитування
Чотири політичні сили – "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Європейська Солідарність" і "Батьківщина", за результатами соціологічного опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, мають шанси потрапити до Верховної Ради.
^ Реклама ^

Так, серед тих виборців, хто вже визначився, 48,5% проголосували б за партію "Слуга народу", 14,1% — за політсилу "Опозиційна платформа – За життя", 9,2% — за "Європейську Солідарність" та 6,2% — за "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина". Партії "Голос" (4,4%) та "Сила і Честь" (4,1%) не подолали б прохідний бар’єр до парламенту.

Дослідження провели з 25 червня по 7 липня 2019 року. Методом особистого інтерв’ю опитали 2004 респонденти. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%.

А ось у мажоритарному окрузі №102 лідером довіри серед людей став народний депутат Олесь Довгий. Соціологи констатують: політику симпатизує 72% виборців.

Високий рівень довіри до Олеся Довгого є результатом системної й активної роботи депутата в регіоні, а також ефективної парламентської діяльності у стінах Верховної Ради.

Разом з тим, експерти зазначають, що 21 липня вкрай важливо не змарнувати можливість реалізувати своє виборче право. Для цього необхідно обов’язково прийти на виборчу дільницю та проголосувати не лише за політичну партію, але й конкретного кандидата від округу. Адже від підсумків голосування залежить майбутнє не лише Кіровоградщини, але й кожного жителя нашого краю.

Водночас за низької явки на виборах до Верховної Ради можуть потрапити кандидати, які не мають жодного стосунку до Кіровоградщини. Або ті, хто не розбирається в місцевих проблемах, майже не зустрічався з людьми та не знає, які питання їх турбують.

Нагадаємо, що обраний 2014 року до Верховної Ради від округу 102 Олесь Довгий постійно проводить зустрічі з людьми та започаткував сотні проектів для розвитку Кіровоградщини. Серед основних пріоритетів діяльності депутата — ремонт і будівництво лікарень, амбулаторій, ФАПів, переоснащення шкіл та дитячих садочків, будівництво спортивних і дитячих майданчиків, ремонт доріг, адресна допомога соціально незахищеним людям. Громадські приймальні депутата опрацювали понад 10 тисяч звернень і завжди відкриті для людей.
  • Нравится
  • 1


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top