Четвер, 13 червня 2024

^ Реклама ^
ТОП-новини Відео Культура

Рок-концерт під запах хвої Новина з фото Новина з відео

Рок-концерт під запах хвої
15 червня на сцені зеленого театру у Світловодському міському парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка під ароматними соснами на глядачів чекав концерт, який влаштували музиканти із селища Власівки та міста Світловодська: дует "Imagine", солістка Ірина Стрижак та гурт "InFront".
^ Реклама ^

Під час фестивалю вуличної музики, який відбувся 25 травня на Бульварному узвозі, через велику концертну програму не всі його учасники встигли виступити, тому було вирішено влаштувати окремий концерт і надати сцену охочим.

Перед концертом для дітей, які гуляли в парку, активісти влаштували розважально-ігрову програму, а подарунками стали квитки на паркові атракціони та батути й солодощі від місцевих підприємців. Близько 20:00 розпочався концерт. (Слід зазначити, що організатори потурбувалися про транспортне забезпечення, й о 21:00 був додатковий рейс на Власівку). Хоч глядачів було зовсім мало, та це були справжні прихильники рок-музики, які влаштували танці в стилі австралійського рок-гурту "AC/DC" на фоні байкерських мотоциклів, адже місцеві байкери теж не пропустили таке тематичне зібрання.

Першими музичне слово мав світловодсько-власівський дует "Imagine". Його учасники Дар’я Кміт (вокал, тамбурин) і Денис Боровський (гітара) виконали декілька веселих та ліричних композицій, за що отримали оплески та вигуки "браво!", і передали мікрофон світловодській солістці Ірині Стрижак, яка під власний акомпанемент на гітарі виконала одну авторську пісню та одну пісню з репертуару гурту "Тінь сонця". Глядачі подякували Ірині за виступ та зустріли власівський гурт "InFront" у складі Михайла Полинька (гітара, вокал), Валентина Постнікова (бас-гітара), Антона Терещенка (ударні), взірцем для яких є німецька метал-група Rammstein. Для хлопців це був перший вихід на велику сцену з повноцінною програмою, і публіка його оцінила.Поки "InFront" витискав для своїх слухачів децибели, ми поспілкувалися з Дар’єю Кміт та Денисом Боровським, а разом, як ви пам’ятаєте, — дуетом "Imagine".

Дар’я: — Ми дует, який абсолютно спонтанно зібрався у березні перед конкурсом бардівської пісні, що відбувся у селищі Власівці міста Світловодська. Програму зробили за тиждень і… вибороли перше місце. Тож вирішили продовжувати працювати далі. Я з Власівки, Денис — із Світловодська, щоб відпрацьовувати номери, доводиться їздити з одного берега Дніпра на інший. Я закінчила чотири класи музичної школи (фортепіано), яку залишила, бо мені на той час не подобалося це заняття. Але у 16-річному віці, коли дивилася на старших товаришів, які у дворі біля вогнища під гітару виконували класні пісні, захотілося грати самій. Так що я теж граю на гітарі, але не так майстерно, як Денис, тому в нашому дуеті я солістка, а також граю на тамбурині. До речі, поява тамбурина — теж спонтанна, просто вирішили розбавляти звучання гітари.

Денис: — Упевнений, що така новація не остання, будемо ще добавляти новеньке. Що до мене, то я закінчив музичну школу та Олександрійське училище культури за спеціальністю керівник народного оркестру, два роки після закінчення якого викладав гітару в ЦДЮТ. Зараз працюю не за фахом.

Дар’я: — Рідні не заперечують проти такого мого захоплення, адже якщо я не буду вихлюпувати свою творчу енергію за допомогою музики, вона все одно вихлюпнеться чимось іншим.

Денис: — З моїми рідними теж нема жодних проблем, просто кажу, що йду на репетицію. По можливості вони приходять на виступи підтримати.

Дар’я: — З хлопцями з "InFront", які зараз виступають на сцені, знайома з тих пір, коли грала у рок-гурті "Ми будемо" на Власівці. Ми перетиналися, коли репетирували в гаражах недалеко одне від одного. Так що, як бачите, музика зі мною по життю завжди, вона постійно грає у моїх навушниках, без неї нікуди не ходжу.

Денис: — Мені до вподоби сучасна музика. Народної достатньо було в училищі, але якщо десь випадково почую, то можу послухати, але спеціально не шукаю. Надаю перевагу британській музиці, саме на цьому ми з Дарією і зійшлися в дует.

Дар’я: — Так, у нашому репертуарі в основному британська школа, зокрема "Muse".

Денис: — Ми граємо виключно те, що нам подобається. Зараз це 10 пісень. Сьогоднішній концерт для нас третій. Заняття музикою — це творча самореалізація, адже наші професії не пов'язані з музикою, а грати хочеться. Тому зіграли на одному концерті, сподобалися глядачам і організаторам — запросили на наступний концерт, ще раз зіграли. Сподіваємося, що цей ланцюжок виступів не порветься. Самі не набиваємося, але якщо надійдуть запрошення, навіть до інших населених пунктів, з радістю їх приймемо.

Дар’я: — На сьогодні вже готуємося до двох виступів, які відбудуться на Власівці. Сподіваємося, нашим глядачам сподобається.

Дякуємо нашим співрозмовникам за бесіду, а усім учасникам концерту — за творчий вечір у парку, з якого ми дізналися про активну творчу молодь Світловодщини, а також забрали із собою духмяні крапельки соснової смоли.

До речі, цими вихідними (21 червня, 18:00), у парку знову концерт, цього разу — танцювальний — літнє танцювальне шоу "aDvANCE". І лише сосни незмінні.
Дар'я Кміт, Денис Боровський, гурт "Imagine"
Дар'я Кміт, гурт "Imagine"
Денис Боровський, гурт "Imagine"
Дар'я Кміт, гурт "Imagine"
Денис Боровський, гурт "Imagine"
Дар'я Кміт, гурт "Imagine"
Ірина Стрижак
Рок-концерт під запах хвої
Ірина Стрижак
Ірина Стрижак
Михайло Полинько, гурт "InFront" (Власівка)
Антон Терещенко, гурт "InFront" (Власівка)
Валентин Постніков, гурт "InFront" (Власівка)
Михайло Полинько, гурт "InFront" (Власівка)
Рок-концерт під запах хвої
Гурт "InFront" (Власівка)


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top