Четвер, 13 серпня 2020
Спорт

Китайський бокс Новина з фото

Китайський бокс
У Світловодській загальноосвітній школі №2 четвертого травня відбулися змагання з китайського боксу. Це були відбіркові змагання на чемпіонат України, який відбудеться у Світловодську 1-2 червня на турбазі "Уют". Свої бійцівські навички продемонструвало 45 учасників.


Світловодськ представляли два клуби — гурток хортингу Центру військово-патріотичного виховання (тренер Ігор Дмітрієв) і клуб кунфу "Дао" (тренер Олександр Нечіпільський), Власівку представляв клуб "Перевал" (тренер Володимир Заєць), команда села Великої Скельової (тренер Сергій Крайник), Кам’яні Потоки Полтавської області — клуб кунфу "Єдність" (тренер Сергій Дзюбан).

Світловодські хортингісти ЦВПВ показали такі результати: I місце посів Олексій Грішин, ІІ місце — В’ячеслав Бабій та Максим Бондаренко, ІІІ місце — Самір Каранга. Від спортивного клубу кунфу "Дао" призерами стали: І місце — Вадим Харьковський, ІІ місце — Олександр Карпов, Кароліна Клюкач. Перші місця вибороли власівські бійці — Нікіта Гориславець, Артем Коваленко, Андрій Пуляєв, ІІ місце — Тимофій Бігас, Олександр Федорус, Денис Куцевол, Данило Гонтаренко, ІІІ — Іван Яковлев, Максим Пузир, Анастасія Лопухова. Призерами з Великої Скельової стали спортсмени: І місце — Павло Погрібний, Марія Орлова, Віталій Нестеров, Арсен Шапка, Яна Гуцу, ІІ місце — Діана Черемісова, Данило Гетьман, ІІІ місце — Валентина Лазаренко, Юрій Роговий. Переможцями з Кам’яних Потоків на змаганнях стали: І місце — Максим Зубець, ІІ місце — Денис Гремляцький, Денис Кулько, ІІІ місце — Данило Первой та Олександр Волков.

Усі спортсмени за зайняті призові місця отримали медалі, а також за перші місця їм вручили дипломи чемпіонів, за другі місця — грамоти за волю до перемоги, за третє — грамоти за кращу техніку та тактику від Асоціації клубів кунфу "Лабіринт".Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top