Четвер, 13 червня 2024

^ Реклама ^
Спорт

Спорт зміцнює зв’язки! Новина з фото

Спорт зміцнює зв’язки!
27 вересня команда Світловодського центру активної соціально-психологічної реабілітації "Добрада" побувала у місті Кременчуці Полтавської області, де відбувалася відкрита міська спартакіада з рекреаційних видів спорту.
^ Реклама ^

Що означає рекреаційний? Це спорт, який сприяє оздоровленню та відновленню функцій організму. Програма заходу передбачала 7 дисциплін: дартс, бомбаскет, кеглі, боча, фігурне катання на візках, присідання, риболовля. Хоч було дуже багато учасників з різних районів Полтавської області, змагання проходили чітко й злагоджено, на чудовому організаційному рівні.

Світловодська команда показала хороший результат. Троє з шести учасників, це Анна Хмуріна, Іван Арєф’єв, Сергій Михайленко, привезли додому 9 медалей. Та недаремно кажуть, що перемоги — не головне. Набагато ціннішими є дружня атмосфера, яка панує на змаганнях, можливість відчути надійне плече товариша, обмінятися досвідом та емоціями. Але ми попрощалися з кременчужанами ненадовго, бо наступного дня вже Світловодськ приймав друзів на міжміських змаганнях з боча.

Хочу подякувати за сприяння в організації поїздки директорці Світловодського територіального центру Наталії Зайцевій.

Спорт зміцнює зв’язки!


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top