Четвер, 13 червня 2024

^ Реклама ^
ТОП-новини Добрі справи

Пам'ятнику воїнам АТО у Світловодську — бути! Новина з фото

Пам'ятнику воїнам АТО у Світловодську — бути!
Минулого року під час святкування Дня міста Світловодська від імені нардепа Олеся Довгого місту було подаровано сертифікат на встановлення пам’ятника воїнам АТО. Цього року, 3 червня, знову ж таки на святкуванні Дня міста, команда нардепа в особі його помічника Марини Саакян представила результати роботи, проведеної за рік.
^ Реклама ^

Пам'ятнику воїнам АТО у Світловодську — бути!
Прес-секретар Олеся Довгого Дмитро Оксененко вручає сертифікат
на встановлення пам’ятника воїнам АТО Дарії Ільїній.
День міста 2017.


Зокрема було розроблено три макети майбутнього пам’ятника, схожих за формою та ідеєю, але різних за графічним та текстовим наповненням. Незадовго до Дня міста в мережі Facebook стартувало інтерактивне опитування стосовно обрання того чи іншого варіанта. Безпосередньо під час святкування Дня міста у різний час у трьох локаціях — у парку, у Палаці культури та на Бульварному узвозі теж відбувалося голосування, коли кожен міг зробити свій вибір на користь того чи іншого макету, пов’язавши стрічку на відповідному стилізованому дереві.

Пам'ятнику воїнам АТО у Світловодську — бути!

Увечері, наприкінці концертної програми на Бульварному узвозі було оголошено результати голосування. Загалом у голосуванні взяло участь більше трьох тисяч небайдужих. (Народний депутат України Олесь Довгий дякує усім, хто проголосуваві і тим самим долучився до спільної справи). Найбільше ж голосів люди віддали за перший варіант — пам’ятник воїнам-захисникам, що полягли, захищаючи цілісність України, із зображенням архангела Михайла — заступника воїнів, що оберігає людство від видимих і невидимих ворогів, так само, як і наші мужні захисники на Сході країни. А сила українського народу возвеличуватиметься у викарбуваних словах Тараса Шевченка:

І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі.


Пам'ятнику воїнам АТО у Світловодську — бути!

Місцем встановлення пам’ятника стане набережна міста (неподалік від Бульварного узвозу). На сьогодні завдяки голові Світловодської райдержадміністрації Сергію Твердовському виділена земельна ділянка та тривають роботи з підготовки проектної документації.

Тож сподіваємося, що до кінця року у міста та району буде пам‘ятник.

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top