Середа, 29 травня 2024

^ Реклама ^
Наші вітання

Сьогодні — Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку

Сьогодні — Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку
5 грудня відзначається Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку — один з міжнародних днів ООН, на честь осіб, що займаються волонтерством.
^ Реклама ^

Вітаємо усіх небайдужих людей, які займаються волонтерською діяльністю, з цим визначним днем. Бажаємо наснаги у творенні добрих справ, активної підтримки людей, великого морального задоволення від справи і адекватної оцінки власних зусиль.

Особисті вітання Дарії Ільїній та всім волонтерам ГО "Іволга", Олександру Скотнікову та Спілці учасників АТО. Дякуємо за співпрацю!

З повагою
Богдан Дроздов, шеф-редактор Інтернет-видання "Світловодськ",
Тетяна Дроздова, головний редактор газети "Світловодськ вечірній"


Наша довідка
Генеральна Асамблея ООН в 1985-му році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала урядам відзначати 5 грудня як "Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку" (резолюція № A/RES/47/3), закликавши їх здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів.

У своїх щорічних посланнях з нагоди Дня волонтерів Генеральний секретар ООН високо оцінює роль і значення волонтерів незалежно від того, якою конкретно діяльністю вони займаються. Він зазначає використання інформаційних технологій в волонтерської діяльності: у створенні баз даних і веб-сайтів, розробці навчальних планів для шкіл, а також інших завдань, які можна виконати з домашнього комп'ютера. Генеральний секретар закликає уряди створювати більше можливостей для добровольців в ім'я розвитку.


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top