Середа, 30 вересня 2020
Влада

«Мені, слава Богу, не перебили руки і не відбили голову» – Юрій Сапянов Новина з фото

«Мені, слава Богу, не перебили руки і не відбили голову» – Юрій Сапянов
Таку думку висловив секретар міської ради, щодо дострокового припинення повноважень якого проголосувало 19 з 34-х депутатів 21 листопада 2017 року на 43-й сесії Світловодської міської ради сьомого скликання.


Інтерв’ю з посадовцем ми записали до оприлюднення розпорядження міського голови від 24 листопада про "ветування" чи не підписання доленосного для нього рішення.

— Юрію Олександровичу, чому у такий важливий день, як розгляд на сесії Вашого звіту, Ви поїхали до суду, а не відстоювали свої позиції на пленарному засіданні?

— Про засідання Дніпропетровського апеляційного господарського суду я був повідомлений завчасно повісткою, тому відмінити подорож ніяк не міг і поїхав у відрядження згідно розпорядження міського голови. Про доленосне рішення сесії дізнався по дорозі з Дніпра, де отримав моральне задоволення, бо виграв процес. Суд першої інстанції вважав, що я перевищив свої повноваження, коли не підписав рішення про виділення земельної ділянки підприємцю Шевченку, апеляційний суд відмінив рішення суду першої інстанції.

— Як ви ставитеся до рішення, яке позбавляє Вас роботи, чим плануєте займатися?

— До припинення повноважень секретаря ради ставлюся абсолютно спокійно. Я не боюся втратити роботу і вже говорив неодноразово: страшно тим, хто нічого не вміє робити. Мені, слава Богу не перебили руки і не відбили голову. Я займуся інноваційними технологіями, щоб зменшити фінансовий тиск на сімейний бюджет. Про моральну сторону цієї справи говорити зараз не хочу… Я сьогодні написав доповідну записку міському голові про те, що не можу підготувати рішення міської ради про звіт і припинення повноважень на підписання, бо я не був автором проекту.

— Тобто ніяких заяв від Вас ніхто не вимагає?

— Ніхто не вимагає. Я сам теж не повинен писати заяву, тож поки що на посаді і чутки про мою "смерть" значно перебільшені. Якщо рішення, якого немає ще в природі, підпише міський голова, мене звільнять згідно чинного законодавства, я отримаю трудову книжку і піду займатися своїми справами. Ви ж знаєте, що у мене чимало захоплень: і риболовля, і польоти на дельтапланах, і конструювання. На все це, на жаль, через роботу не вистачало часу.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  • Filya14 Користувач offline

  • 28 листопада 2017 09:34
    Група: Користувачі
    Реєстрація: 21.11.2014 | 335 комментарів | 0 публікацій
Не понимаю такой принципиальной Вашей позиции Юрий Александрович, сняли с должности, уходи с гордо поднятой головой, высказав всем свое ФИ по этому поводу. А если не дает добро на это ПАРТИЙНАЯ ДИСЦИПЛИНА, то тогда кому все Ваши показательные выступления о гордом и независимом депутате местного разлива.
  • Нравится
  • 5


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top