Вівторок, 29 вересня 2020
Тетяна Дроздова ТОП-новини Влада

Володимир Тягній: «Ми помилилися, коли обирали вас…» Новина з фото

Володимир Тягній: «Ми помилилися, коли обирали вас…»
Таку думку висловив голова Ревівського квартального комітету Володимир Тягній після звіту міського голови Валентина Козярчука у холодній майже порожній концертній залі міського Палацу культури 12 листопада 2017 року.


Окрім членів команди, які сиділи попереду, керівників підрозділів виконкому та комунальних підприємств послухати звіт прийшли десятка 2-3 людей.

"Сподівався, що не буде вистачати стільців, але активність громади бажає кращого", — сказав міський голова, розпочинаючи звіт.


Тобто у провалі заходу винна неактивна громада, не Команда на чолі з ним самим. Це, щоб ніхто не помилявся.

Сказати, що важко далося оратору читання звіту, який підготувили підрозділи виконкому, — це нічого не сказати. Подивіться на відео і зробіть свої висновки. А після звіту почалася звичайна риторика: погані депутати, які заганяють його в кут, акциз з мормонами, які не п’ють і не курять тощо. Нічого нового, кругом — вороги. А найбільший ворог — газета "Світловодськ вечірній", яка за його словами, перетворилася на жовту, бульварну газету, що перекручує факти.

"Вона друкує таку дурню, що я навіть не хочу коментувати", — підкреслив оратор.


Правда, погодився, що саме його дурню ми процитували:

"Якщо чесно, я не знаю як зібрати до купи депутатський корпус…"


Але образився, за те, що на тій же сторінці розмістили матеріал під назвою "Плідна робота депутатів районної ради". Мова йшла про те, що у міськраді за 6 годин не змогли затвердити порядок денний, а у райраді за 2 години розглянули 26 питань. Хто візьметься заперечувати? Правильна відповідь — ніхто, такі факти мали місце. Але наш міський голова обурений, адже він точно знає, що в районі не все гаразд!

Далі легко збрехав, що половину тиражу газети просто роздається і тому вона скоро припинить своє існування. А головним доказом нашої упередженості показав табличку, на якій начебто за результатами соціально економічного розвитку за невідомий період Світловодськ посідає перше місце в області. Аплодуємо фантазеру!

Було б дуже приємно відчувати, що місто економічно зростає і на фоні Кропивницького, Знам’янки, Олександрії ми виглядаємо найуспішнішими. Але цифри і факти, на жаль, говорять про зворотній процес. Дивіться дані з сайту Кіровоградської ОДА.

Володимир Тягній: «Ми помилилися, коли обирали вас…»

Фінансова самодостатність за підсумками 9 місяців 2017 року

Володимир Тягній: «Ми помилилися, коли обирали вас…»


Та що таке цифри, хто такий Сергій Шеремет, коли Я — у кожному виступі — ключова буква (вона ж слово, вона ж — суцільний позитив).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


    Група: Користувачі
    Реєстрація: 3.09.2015 | 35 комментарів | 0 публікацій
Балабол!!! Слушайте только его! - "я это, я то, да я, да я"
Где же народ, который тебя выбрал? Ты же все время говоришь что тебя город выбрал, забывая что это 1,500 чел. , да и даже половина не пришла послушать , потому что все разочаровались в этой болтовне!!
ОЙ а где памятник на площади, такой проэкт был, денег давал. Про таких говорят "трепло и пустозвон". Все вокруг виноваты, хуже девченки одни жалобы "не дали это сделать, не дали то сделать, такие плохие". Противно уже слушать! Когда выборы?
  • Нравится
  • 9


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top