Середа, 30 вересня 2020
Ксенія Бондаренко Афіша Світловодська

АФІША: Фотовиставка Глєба Цуканова "Безвіз" Афіша

АФІША: Фотовиставка Глєба Цуканова "Безвіз"
Арт-галереї "Наше місто" скоро виповниться 1 рік. І чим ближче до цієї дати тим більше приємного хочеться зробити для відвідувачів. Тож знайомимо вас з гарною новиною — у Арт-галереї "Наше місто" відбудеться фотовиставка Глєба Цуканова "Безвіз".


Глєб вже встиг стати учасником Всеукраїнської фотовиставки "Погляд-2014" і 2017. Є неодноразовим учасником і призером Всеукраїнської газети "День". Одна з його робіт була опублікована в журналі Міжнародних українських авіаліній. Роботи Глєба відзначені Посольством Грузії, за серію фото "Грузія очима дитини", а також представництвом Євросоюзу.

На разухнку юного фотографа 11 персональних виставок. Наразі його персональна виставка розгорнута в Кропивницькому (бібліотека ім. Чижевського). Також він приймає участь у фотовиставці газети "День", на яку одна з робіт Глєба була відібрана с поміж 3000 робіт інших конкурсантів (м.Київ, галерея "Лавра").

Фотографувати Глєб почав у 2013 році. Саме в цьому році його перша виставка "Відкриваючи Україну — Вилкове" була відзначена грамотою міської ради міста Вилкове, за популяризацію цього прекрасного куточка нашої країни як туристичного центру.

Навчається Глєб в 6 класі гімназії інтернату-школи мистецтв.

Цього літа Глєб вперше перетнув кордон України з власним паспортом, що стало для нього великою подією. Фотовиставка "Безвіз" — це 31 фотографія, що були зроблені у Венеції (Італія) і Афінах (Греція). Серед цих фото значне місце займають сюжетні знімки, фотографії природи.

Запрошуємо підтримати молодого фотографа та прийти на відкриття виставки 19 листопада о 14:00 за адресою: Арт-галерея "Наше місто", м.Світловодськ, вул. Героїв України, 40. Вхід вільний.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top