Субота, 20 липня 2024

^ Реклама ^
Освіта

Є загроза стабільності роботи управління освіти — Френкель Новина з фото

Є загроза стабільності роботи управління освіти — Френкель
"Cитуація вийшла з розряду неприязних відносин і перейшла на рівень очевидної загрози забезпеченню організації і проведення нового навчального року", — пише начальник управління освіти Геннадій Френкель депутатам міської ради у своєму зверненні.
^ Реклама ^

Депутатам Світловодської міської ради

Звернення


Прошу вас розглянути питання з приводу перешкоджання моїй роботі на посаді начальника управління освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради, зухвалого постійного цькування мене особисто міським головою Валентином Козярчуком, заступником міського голови, повноваження якої припинені за рішенням сесії міської ради у травні 2017 року, Іриною Щербиною та так званим "помічником" міського голови Миколою Каличем. Вважаю, що настав час, коли ця ситуація вийшла з розряду неприязних відносин і перейшла на рівень очевидної загрози забезпеченню організації і проведення нового навчального року у школах, дошкільних та позашкільних закладах управління.

Щоб кожен депутат зміг ґрунтовно розібратися у цій сумній історії і зробити виважені висновки, нагадаю, як розвивалися відносини міського голови та начальника управління освіти — керівника трудового колективу, що налічує понад 1000 працівників.

Відомо, що на останніх виборах на посаду міського голови ми з Валентином Козярчуком були суперниками і зневагу до мене він почав публічно демонструвати на зустрічах з виборцями. Так сталося, що він переміг — 2692 виборця (7% від загальної кількості) висловили йому свою довіру, моїх прихильників виявилося всього на 504 менше, а ще у одного кандидата — Юрія Котенка "розрив" з переможцем перегонів склав лише 279 голосів.

Незважаючи на слабку підтримку виборців Валентин Козярчук почав відверто ворожо ставитися до колишніх суперників і до більшості депутатів. "Я обраний громадою!", "Я — найвища посадова особа у місцевому самоврядуванні", "Це виключно мої повноваження!" — ці "крилаті" слова міський голова повторює на кожному засіданні сесії міської ради, акцентуючи увагу виключно на своєму "Я", демонструючи егоцентризм на межі хвороби.

Від самого початку роботи на посаді Валентин Козярчук поділив нас на своїх і чужих та розпочав боротьбу з "гопотою", за його власним висловом. Він зізнається публічно, що 75% свого робочого часу приділяє боротьбі. Скільки ж залишається на роботу? 25%, але і ця цифра, безперечно, завищена, бо людина не орієнтована на роботу, людина взяла курс на знешкодження ворогів.

Та, незважаючи на невтішні результати (2 фотостенди на площі, фотостенд у холі адмінбудинку, міні-котельня біля спорткомплексу, побудована приватним підприємцем, 3 хреста на в’їздах у місто), продовжує запевняти мешканців міста на численних прес-конференціях і "прямих" ефірах, що він з командою продовжує йти вперед. Можна було б і не звертати уваги на ці запевнення, але за них платяться десятки тисяч гривень народних грошей.

Жодного разу міський голова Козярчук не був в управлінні освіти, у жодній школі з метою ознайомлення, чим живе освіта. Виключення складають відвідини школи №7 у день першого і останнього дзвоника, де навчався його син. Єдине відвідування одного дитячого садка №14, що було у літній період, дало йому підставу протягом півтора року говорити з усіх трибун, що дітей у садку було менше, ніж дорослих працівників. На необізнаних ця заява могла справити негативне враження, розумній людині зрозуміло, що це не так.

Міський голова ігнорує те, що управління освіти працює ефективно, дає дітям високий рівень знань, а це дозволяє нашим учням за кошти батьків (бо мер не виділяє) брати участь та перемагати на обласних і Всеукраїнських олімпіадах, вступати до вищих навчальних закладів. Позашкільною освітою ми також пишаємося. Перемоги у конкурсах, на різноманітних фестивалях — краще підтвердження доцільності утримання закладів. Ми змогли зберегти мережу дошкільних закладів, усі охочі мають можливість безкоштовно влаштувати дитину до дитячого садка. Наші успіхи очевидні і за цими добрими справами стоїть великий колектив, який Валентин Козярчук публічно назвав "раковою пухлиною на тілі громади".

Враховуючи все, що викладено вище, заявляю як керівник установи: дії мера шкодять мені ефективно виконувати свої обов’язки, бо моїй діяльності перешкоджають. Тільки перевірок управління чи окремих його підрозділів було 16 з січня 2016 року. Мені оголошено три догани і судом доведено, що більшість їх безпідставні. Я побував у 20 судових справах, щоб відстояти свою честь і гідність. Мені постійно погрожують. Наприклад, ось такий текст я отримав від мера через смс-повідомлення: "Вынесут вопрос Щербины, Вы работать не будете. Включу по полной!".

Є загроза стабільності роботи управління освіти — Френкель


Але верхом цинізму міського голови я вважаю "цькування" мене за допомогою "помічника" Калича. На засіданні чи то робочої групи, чи комісії з приводу ЦВПВ, що проходила у кабінеті Балюк О.В. 19 серпня, Микола Калич, загородивши двері, не випускав присутніх та мене, вдарив кулаком у плече, потім у живіт, по печінці, так що я вимушений був захищатись від нападу. Тепер він написав заяву до поліції, сховався у лікарні. Передбачаю нову хвилю звинувачень у боротьбі зі мною.

Прошу депутатів міської ради розглянути моє звернення по суті, захистити мене від адміністративного свавілля з боку мера, його оточення та особливо, Щербини І.В. і Калича М.І.

З повагою
Геннадій Френкель,
начальник управління освіти
  • Нравится
  • 11

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top