Середа, 17 липня 2024

^ Реклама ^
ТОП-новини Влада

Один із міських перевізників — через дороги — «здувся» Новина з фото

Один із міських перевізників — через дороги — «здувся»
Засідання виконкомівської комісії, яка курує пасажирські перевезення у Світловодську, відбулося учора, 16 березня, у кабінеті першої заступниці міського голови Олени Балюк та за її головування.
^ Реклама ^

Розпочали із розгляду скарг від громадян, пасажирські права яких у той чи інший спосіб ущемили перевізники. Зачитувала ці скарги начальниця управління економіки Марія Дмитренко. Так, одна громадяночка скаржилася на одного "маршрутника" 23-го автобусу, який проігнорував її прохання зупинитись "на вимогу" на вулиці Миру. На що присутній на засіданні директор ВАТ "Світловодське АТП №13507" Юрій Богдан зауважив: для того, щоб транспорт міг зупинятися на цьому місці необхідно погодження з ДАІ (чи, як там воно зараз називається) — аби водій, не боячись бути оштрафованим, міг безперешкодно зупинятися для висадки-посадки пасажирів. Наступна скарга стосувалася ВАТ "Світ-Автолеґіон", один з шоферів (Маршрут №2А) якого відмов у безкоштовному проїзді дитині попри пред’явлення нею посвідчення, що вона з багатодітної родини… У кожній нашій "маршрутці", відповів на це директор цього автопідприємства Володимир Сєрґєєв, передбачено лиш по одному пільговому місцю, компенсацію за обслуговування яких, між іншим, перевізники не отримують ані з міського, ані з державного бюджетів (типа, возимо на чисто благодійницьких засадах). Тож, можливо, тій дитині було відмовлено через те, що оте єдине місце вже було зайняте.

Крім цього, він навів приклад однієї багатодітної родини з трьох дітей, яка після 18-річчя старшої дитини перестала вважатися багатодітною. Але двійко молодших діток продовжували користуватися правом пільгового проїзду, пред’являючи, фактично, вже не дійсні посвідчення своєї "багатодітності". Тому, підсумував перевізник, він дав команду своїм водіям переписувати (чи фотографувати на свої ґаджети) дані посвідчень, що їм пред’являють — аби потім звіряти їхні дані в органах соцзахисту…

Один із міських перевізників — через дороги — «здувся»

Я все розумію, зробила спробу достукатись до суворих перевізницьких сердець віце-мер, але ж давайте проявляти більше людяності, не відмовляючи діткам прохолодної пори у проїзді.

Всі інші скарги, а їх, за словами Дмитренко, надійшло останнім часом понад десятка, стосувалися перевізника Віктора Макарова, який очолює однойменне ФОП: його 24-і "маршрутки" і не зупиняються, і від маршруту ухиляються, всіляко його скорочуючи, і графіку руху не дотримуються через що переповненими їздять… Зачитуваний "присуд" пані Марія доповнила актом перевірки, який проводило нещодавно обласне управління Укртрансбезпеки, яке виявляло також чимало порушень у цього перевізника, який, нагадаємо, серед інших трьох "собі подібних" возив єдиним своїм міським маршрутом (№24) пасажирів не за 4,50 — як то постановив виконком наприкінці лютого, а дешевше — за 4 гривні.

…Невідомо, що і кому хотів довести цим великодушним своїм вчинком Макаров, але і наступне питання, яке було розглянуте комісією, стосувалося саме цього маршруту, від обслуговування якого пан Віктор… відмовляється — заяву від нього на адресу "білого дому" про такі наміри і зачитала головна економістка. Мотивує її (заяву) ФОП тим, що вкрай занизька якість доріг не дозволяє йому надавати якісно свої перевізницькі послуги. Почувши таку невтішну новину, комісії лишилось лиш взяти її до відома, адже подібне питання є компетенцією виконавчого комітету.

"На жаль, Віктор Анатолійович зараз тут не присутній, але, все одно, ми будемо ще з ним спілкуватися", – не без суму у голосі, підсумувала Балюк.
  • Нравится
  • 1


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top