П’ятниця, 01 липня 2022
Події

Світловодськ став учасником проекту БУР Новина з фото

Світловодськ став учасником проекту БУР
15 лютого Світловодськ вдруге відвідали координатори масштабного проекту "Будуємо Україну разом" — представники Благодійної організації "Львівська освітня фундація". Цього разу, аби повідомити: БУР таки буде працювати влітку у Світловодську!


Як заплановано, табір діятиме на території Світловодська впродовж двох тижнів, у період з 18 червня по 2 липня. За цей час учасники проекту — волонтери з різних куточків України (а можливо і з-за кордону) — мають відремонтувати помешкання трьох родин, обраних координаторами проекту з числа сімей учасників АТО та багатодітних родин у Світловодську, Павлівці та селі Кривуші Кременчуцького району, а також допомогти у створенні муралу та в облаштуванні території громадського простору, які буде обрано шляхом голосування.

Саме цю новину представники проекту — Дмитро Зозуля, Віра Пасішнюк та Юрко Дідула — озвучили під час прес-конференції для місцевих ЗМІ, зауваживши, що попередня домовленість з керівництвом міста з питань організації роботи табору вже досягнута.

Наразі визначається питання місця проживання учасників проекту та культурно-просвітницька програма, яка допоможе їм більше дізнатися про місто, в якому вони будуть працювати. Вирішується і питання участі місцевого соціально відповідального бізнесу та громадських організацій в реалізації запланованого, адже проект "Будуємо Україну разом" здійснюється лише за умови активної участі громадськості тих міст, де він реалізується. Усього таких міст, разом зі Світловодськом, визначено 14, і наразі на сайті організації триває прийом анкет від волонтерів, які бажають стати учасниками БУРу в цьому році.

Також триває Конкурс проектів покращення міста, куди можуть подати свої ідеї мешканці міст, де цьогоріч буде працювати БУР. Отже, і світловодці можуть подавати свої ідеї щодо облаштування рідного міста, у тому числі щодо створення на одному з будинків муралу та облаштування території громадського простору. Заявки приймаються до середини травня 2017 року і припиняються за місяць до початку роботи табору.

Для бажаючих взяти участь у реалізації проекту БУР у Світловодську, повідомляємо телефон його координатора в місті: (068) 460 04 74 (Світлана Каркачова), е-mail: bur.svitlovodsk@gmail.com.
Дмитро Зозуля, Віра Пасішнюк, Юрко Дідула та Світлана Каркачова
Світловодськ став учасником проекту БУР
Світловодськ став учасником проекту БУР
Світловодськ став учасником проекту БУР
Світловодськ став учасником проекту БУР
Світловодськ став учасником проекту БУР
Світловодськ став учасником проекту БУР

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top