Субота, 16 лютого 2019
Корисна інформація

Cвідоцтво про шлюб – кожному із подружжя і ніяких відміток у паспорті

Ці та інші новації вводяться в дію з 1 жовтня 2016 року в Україні.


Світловодський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області повідомляє, що 1 жовтня 2016 року набув чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України", яким внесено зміни до Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану".

У зв’язку з вищевикладеним, розпочинаючи з 1 жовтня 2016 року за нормами частини 11 статті 14 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" свідоцтво про державну реєстрацію шлюбу видається кожному із подружжя. До цього подружжю видавалось одне свідоцтво про шлюб.

Крім того, Законом виключено норми щодо проставлення відмітки про шлюб та розірвання шлюбу в паспортах громадян України.

Марина Шаповал, начальник відділу.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top