Понеділок, 26 червня 2017
Відео Культура

Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнського пісенного конкурсу «Талант-2015»! Новина з фото Новина з відео

Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнського пісенного конкурсу «Талант-2015»!
5-6 грудня в м. Кам’янці-Подільському Хмельницької області пройшов ІІ Всеукраїнський пісенний конкурс "Талант-2015".
Заради перемоги у конкурсі до Кам’янця з’їхались співаки з п’яти регіонів України: Вінницької, Тернопільської, Сумської, Кіровоградської та, звісно, Хмельницької областей. Організували фестиваль представники міської ради, департаменту гуманітарної політики, управління культури і туризму та міського Будинку культури.

Конкурсну програму учасників оцінювало високопрофесійне зіркове журі до складу якого увійшли володарка гран-прі І Всеукраїнського пісенного конкурсу "Талант-2012", учасниця проекту "Голос. Діти", переможниця телепроекту "Крок до зірок", лауреат фестивалю "Слов’янський базар", півфіналістка дитячого міжнародного конкурсу "Нова хвиля", лауреат міжнародного конкурсу солістів та музикантів "Sanremo Junior" Поліана Рижак, помічник народного депутата України Володимира Мельниченка — Ірина Камінська, популярна співачка, учасниця проекту "Голос країни", фіналістка талант-шоу "Народна зірка" Тетяна Фтемова, директор Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтв, заслужений діяч мистецтв України Анатолій Бєлєванцев. Очолила зіркове журі солістка Хмельницької обласної філармонії, володарка Золотої Патріаршої медалі, народна артистка України Марія Ясіновська.

Кіровоградську область в номінації "Ансамблі" представив колектив естрадного співу "Айскрім" Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Куценко Олена Миколаївна) та Кобилкін Михайло в номінації "Солісти".

Колектив "Айскрім" виконав 2 різножанрові пісні: "Нехай квітує Україна" (музика Олександра Кузьміча, слова Ірини Зінковської), "Stop people" (музика і слова Катерини Комар).Михайло Кобилкін також виконав 2 різнопланові твори: "Я Українець" (музика і слова Анатолія Матвійчука), "I Love Rock N Roll" (музика і слова Alan Merrill).Майже десять годин пісенного марафону першого конкурсного дня, промайнули як одна мить, швидка зміна образів, сценічних костюмів, яскравий репертуар демонстрували харизматичні конкурсанти у різних вікових категоріях. Завершився перший конкурсний день вечірньою екскурсією у Старому замку, яку підготували працівники історичного музею-заповідника. Ця подія та денна екскурсія містом для всіх учасників конкурсу залишили море позитивних вражень від міста та організації конкурсу в цілому.

У неділю головна фестивальна сцена засяяла вогнями гала-концерту переможців конкурсу "Талант-2015". Своїми піснями радували конкурсантів та глядачів члени журі Поліана Рижак, Тетяна Фтемова та Марія Ясіновська.

Нарешті, настав момент істини – церемонія нагородження переможців, яку провів заступник міського голови Вадим Савчук. Він привітав учасників та гостей фестивалю від імені міського голови Михайла Сімашкевича та вручив подяки членам журі фестивалю, а також керівникам та концертмейстерам.

Також Вадим Анатолійович вручив спеціальний приз міського голови Михайла Сімашкевича беззаперечному володарю глядацьких симпатій, харизматичному Михайлу Кобилкіну. Окрім сувенірів та диплома переможця, Михайлик отримав грошову премію в розмірі однієї тисячі гривень.

За рішенням журі наш колектив естрадного співу "Айскрім" став лауреатом ІІ ступеню.

Вітаємо вас, наші маленькі талановиті зірочки! Бажаємо й надалі чимало творчих злетів, професійних здобутків, і нехай цей чудовий вокальний конкурс стане стартом для розвитку професійної творчості!

Керівник гуртка Куценко Олена Миколаївна висловлює щиру вдячність всім батькам своїх вихованців за допомогу в організації поїздки та особливу подяку благодійникам нашого міста за надану можливість взяти участь у Всеукраїнському пісенному конкурсі "Талант-2015", а саме: Директору ДП "Завод залізобетонних виробів" ТДВ ОДЕЄБП Литвиненку Михайлу Володимировичу, Директору ТОВ "Плайтех" Печеному Олексію Борисовичу, Приватним підприємцям Солодовнику Сергію Івановичу, Федорову Олександру Сергійовичу, Шумському Віктору Михайловичу, Давидову Валерію Олександровичу.
Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнського пісенного конкурсу «Талант-2015»!
Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнського пісенного конкурсу «Талант-2015»!
Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнського пісенного конкурсу «Талант-2015»!
Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнського пісенного конкурсу «Талант-2015»!
Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнського пісенного конкурсу «Талант-2015»!
Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнського пісенного конкурсу «Талант-2015»!
Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнського пісенного конкурсу «Талант-2015»!
Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнського пісенного конкурсу «Талант-2015»!
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц 24 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  Засранетц-фото
  андріс, нацизм и национализм - это одна и та же говнина, обернутая в разную обертку. Фанаты этих идей, по сути - говноеды. Никто из них в истории не выжил. Это суровая правда бытия. Такие дела.
 • андріс 24 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  андріс-фото
  vishnewsky.costia у відповідь на ваш коментрарій можу тільки вам поспівчувати. Прикро що ви вважаете патріотів які пішли захищати свою батьківщіну від зовнішнього агресора та волонтерів "наци" хоча я впевнет навіть незнєте навіть значення цього слова. Виключно для підняття рівня вашої освіти "Що таке нацизм і націоналізм
  Нацизм – політична ідеологія націонал-соціалізму, де соціалістичне устрій держави і суспільства тісно переплетено з націоналістичними ідеями. Це дозволяє проповідувати перевага одного народу над іншими, обгрунтовувати расову дискримінацію та етнічні війни. Найважливіші атрибути такої ідеології – тоталітаризм, відмова від ринкової економіки, введення загальної військової повинності, атмосфери тотальної нетерпимості та однодумності.

  Націоналізм – політична течія, найважливішим принципом якого є захист нації і першорядне додержання її інтересів. При цьому народ може бути сформований як за принципом «однієї крові», так і за принципом «однієї землі», «однієї віри». Політична ідеологія стійко захищає інтереси нації, проте не завжди проповідує її перевагу над іншими народами.

  Різниця між нацизмом і націоналізмом
  Здоровий націоналізм дозволяє ідентифікувати етнічну чи соціальну групу на тлі інших, дотримати її інтереси, організувати ефективне управління. Нацизм агресивніший, в його плани входить широке поширення однієї біологічної групи, яка нібито володіє перевагою над іншими. Етнічне досконалість одного народу дає йому «право» гнобити інші, аж до повного їх знищення.

  Націоналізм більш терпимо ставиться до представників інших народів. Крім того, він може бути сформований за територіальним (США) або релігійною (ісламістські держави) принципом. Націоналізм не завжди суперечить ринковій економіці, свободі слова і вільнодумства. Він цілком здатний впоратися з конструктивною критикою і вклинитися в правове поле. Націонал-соціалізм – це ідеологія тоталітарної держави, де не може бути й мови про особисту свободу.

  відмінність нацизму від націоналізму полягає в наступному:
  Визначення етносу. Нацизм ставить в основу біологічне походження, а націоналізм – ще й єдність поглядів, релігію.
  Ставлення до інших народів. Націоналізм більш-менш терпимо ставиться до чужих етносів, однак не прагне до злиття з ними. Нацизм несе расову дискримінацію, ідею перевага одного народу над іншими.
  Державний устрій. Націоналізм може проявлятися в будь-яких політичних формах: від демократії до авторитаризму, нацизм – завжди тоталітарен і прагне до знищення інших партій."
  А стосовно нападу начали "освобождать" "для расы господ нашу землю" то подивіться ось це https://www.radiosvoboda.org/a/28476186
  .html .
  А взагалі більше читайте на розмірковуйте, та меньше дивіться "Киселев ТВ"
 • Zelik 23 червня 2017
  Наші футболісти — чемпіони! 1
  Zelik-фото
  МОЛОДЦЫ!!! настоящие чемпионы!! тренерам респект!!!
 • vishnewsky.costia 23 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  vishnewsky.costia-фото
  Когда ещё на сайте может появится статья про современных наци, как не в день, когда 76 лет назад, их идейные вдохновители начали "освобождать" для расы господ нашу землю.
  Совпадение? — Не думаю! ))))
 • val.dolgorukov 19 червня 2017
  Валентин Козярчук: «Ви про це дуже пошкодуєте!..» 2
  val.dolgorukov-фото
  Те кто пишут о газете, "роздержавлення" и т.д. просто отводят тему в сторону... Главное в статье не "СВ", а то как мЭР (пишу с маленькой буквы специально) может себя так вести! Во первый - лицо служащее, во вторых - с женщиной, а в третьих - толерантность где? Та позволял ли хоть один чиновник такой бардак во власти?! Угрозы, нападения, травля... - "рыба гниет с головы"!!! Люди сделайте выводы!!!
 • editor 16 червня 2017
  Валентин Козярчук: «Ви про це дуже пошкодуєте!..» 2
  editor-фото
  Друзі, процедура "роздерджавлення" тривала майже рік, ми про це весь час писали. Все відбувалося згідно Закону, міська рада вийшла зі складу засновників, Кабмін включив редакцію до списку тих, хто реформується на 1 етапі і т.д. Шкода, що ви демонструєте зараз повну необізнаність у справі і "допомагаєте" меру сваритися з друкованим ЗМІ. Мер сам встановив правило: тільки за його підписом можна направляти матеріали в газету. Не направляв, а ображається, що у приватному виданні немає його портрета. Це неправда, фото його є (з кращим другом Саакашвілі) на 1 стоінці у номері за 8 червня і розміщено воно безкоштовно, як ілюстрація до репортажу. За особисті привітання, які не несуть ніякого інформаційного навантаження всі платять, мер також.
  Газета потребує паперу, витрат на друк, передплату і доставку газети - це виробництво! Без грошей - ніяк.Тому ми і заробляємо на рекламі чи корисній інформації, обов'язковій до друку. Ірочка Степанова, сумно від ваших постів. Якщо газета виходить в світ 9впевнена, що ви її ніколи не тримали в руках), значить ми виконуємо свої обов'язки добре, а керівник підприємства я. Міський голова має можливість співпрацювати з редакцією за договором, який він сам підписав і оплачувати наші послуги за рахунок коштів, виділених міською радою на висвітлення її діяльності. Такі правила гри, а диктувати, погрожувати - це протизаконно.
 • Засранетц 15 червня 2017
  У частині збереження «білого дому» для громади мер і спікер «закопали сокиру війни» 1
  Засранетц-фото
  Как там было в первоисточнике, у Кобзаря - "Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають". Как в воду смотрел, да.
 • Засранетц 13 червня 2017
  "А я кажу: воно само не розсмокчеться", — провідна теза мера на понеділковій нараді 12 червня 1
  Засранетц-фото
  Ви меня слышите?! Я буду принимать серъёзные меры, вплоть до увольнения руководителей падразделений

  Звучит как славноприсное "За это, можно и партбилет на стол положить!" wink

  Бить надо по самому больному месту чиновника (это и мэра касается) - по карману! Накосячил - занеси бабла в оркестр. А все эти "увольнения", "выговора" и прочие "серьезные меры" - это цирк с конями.
 • Bzik 13 червня 2017
  АФИША: Первый OPEN AIR 2017 1
  Bzik-фото
  А что такое SHOOW? Light show, bass SHOOW и т.п.? Шоу что-ли? Ну тогда это пишется немножко по-другому )))))
 • editor 12 червня 2017
  «Перцівка» для голови планово-бюджетної комісії 1
  editor-фото
  Готуємося до чергової сесії? Каменюка у двері, побиті вікна, попередження про долю малої дитини у разі чого - таке вже було. Перцем в очі - вперше. Але найманець не впорався із завданням, мабуть, тремтіли руки і боліли ноги (ймовірно, "ломка"). Чи буде дубль №2?

Top