Субота, 20 квітня 2024
Спорт ТРК ''Веселка''

Наш "Металург" став переможцем новонародженого турніру Новина з фото Новина з відео

Наш "Металург" став переможцем новонародженого турніруУ переддень Дня Незалежності України у Світловодську було покликано до життя щорічний футбольний турнір на честь цього Дня, який обіцяє стати традиційним. Адже, щоби Великий Кубок цих змагань залишився у переможця — його треба виграти тричі підряд…
19 серпня урочисто — з промовами молодіжно-спортивних спеціалістів світловодського виконкому — сей турнір було відкрито. Чотири команди 8-9 річних юних футболістів із Комсомольська, Кременчука, Знам’янки і Світловодська негайно вступили у боротьбу за кубок, граючи за коловою схемою — переможець визначається за кількістю набраних очок. Тобто, кожна команда протягом трьох днів зіграла по три гри.

На радість світловодським вболівальникам, наш "Металург" виграв у всіх: у Комсомольська — 5:1, у Знам’янки — 1:0, у Кременчука — 2:1. Особливо напруженою видалась остання гра. На перших же хвилинах "Кремінь" відкрив рахунок. Але наші "металурги", зібравши силу волі у кулак та наслухавшись настанов свого тренера Андрія Скворцова, спочатку його зрівняли, а потім у другому таймі вирвали перемогу. І з найбільшою кількістю очок (9) — залишили у себе Великий Кубок. Знам’янка, із 6 очками, — на другому місці, Кременчук (3 очки) — на третьому і Комсомольськ (2 очки) замкнув турнірну таблицю.