П’ятниця, 06 грудня 2019
Освіта

Дбаємо про створення освітнього простору

Дбаємо про створення освітнього просторуДіюча мережа навчальних закладів міста гарантує конституційне право для кожного громадянина міста на рівний доступ до якісної освіти.
Одним із пріоритетних завдань програми "Центральний регіон-2015" є зміцнення навчально-матеріальної бази шкіл, дошкільних та позашкільних закладів. Завдяки спільним зусиллям обласної державної адміністрації, міської влади, депутатського корпусу, особисто народного депутата О.Єдіна, управління освіти 2013 рік є насправді визначним для поповнення навчально-матеріальної бази закладів освіти таким необхідним для них обладнанням. ДНЗ міста одержали холодильне обладнання та пральну техніку.


Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 отримує комп’ютерний клас, що дасть можливість покращити комп’ютеризацію шкіл, а це, в свою чергу, допоможе ширше впроваджувати в навчально-виховний процес інформаційні технології, залучити учнів та вчителів до глибшого використання мережі Інтернет.

Для підвищення якості шкільної освіти кожна школа отримала комплект мультимедійного обладнання.

У 2013/2014 навчальному році інформатика буде вивчатись з 2-го класу, що потребує як більшої кількості комп’ютерів, так і відповідної кількості викладачів-фахівців. Адже сучасний учитель повинен володіти інформаційними технологіями, а його діяльність сьогодні повинна оцінюватись за рівнем використання інформаційних технологій у навчальному процесі.

З успіхом реалізуються також і завдання програми "Шкільна парта". Школи міста поповнились п’ятьма комплектами шкільних меблів. Створення комфортних умов для кожної дитини під час її перебування в освітній установі допомагає створити свій особливий педагогічний простір, у якому дітям було б добре.

Якщо учні добре почуваються в дошкільному закладі, школі та позашкільних закладах, це й означає, що вони вчаться жити, бо оновлена матеріально-технічна база забезпечує таку атмосферу, де б розвивались потреби дітей, враховувались їх індивідуальні особливості, створювались умови для здобування знань.

Геннадій Френкель,
начальник управління освітиДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  Група: Користувачі
  Реєстрація: 13.04.2013 | 2 комментарів | 0 публікацій
А самое интересное то что все те кто принимает участие в выше перечисленных мероприятиях во главе с господином Френкелем,имеют отличную возможность улучшить своё благосостояние...
 • Нравится
 • 0
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
О, а за ззаду Френкеля тінь "великого друга освітян" Єдіна маячить, до чого б це? Мабуть знову вибори будуть...
 • Нравится
 • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top