Неділя, 20 серпня 2017
Добрі справи Здоров'я

Допоможіть врятувати життя Ані Зарешнюк!

Допоможіть врятувати життя Ані Зарешнюк!Ані Зарешнюк усього 15 років. Вона добра, чуйна, творча дівчина. У неї багато планів, мрій, друзів… Але тяжка хвороба лімфогранулематоз (рак лімфосистеми) несподівано внесла свої корективи.
Наразі Аня знаходиться у гематологічному відділенні Кіровоградської дитячої обласної лікарні під пильним наглядом лікарів та найближчим часом поступить до Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" у Києві, де має пройти цілий курс лікування та реабілітації. На лікування та реабілітацію потрібно близько 100 тисяч гривень. Це дуже великі кошти для матері Ані, яка виховує дівчину самотужки. Тому рідні та близькі Ані звертаються до всіх за допомогою.
Ми мали нагоду поспілкуватися з старшою сестрою та подругами Ані і ось що вони розповіли нам про неї:
"Аня дуже життєрадісна дівчина. Частіше думає про інших, ніж про себе. Нещодавно пішла вчитися на програміста, "загорілася" цим… Зараз взяла академвідпустку, та після лікування хоче зайнятися якоюсь творчою справою."
Старша сестра Поліна
"Ми знайомі змалечку. Навчалися у одній школі. Вона для мене найкраща подруга. Аня завжди готова прийти на допомогу, завжди поряд…
Аня руда і вся у веснянках — як сонечко! Вона випромінює тепло, заряджає нас енергією… відразу хочеться щось робити, веселитися. Нам дуже подобається проводити разом багато часу! І навіть зараз, коли Аня знаходиться у обласній лікарні, ми тримаємо зв’язок по телефону. Не дивлячись на свій діагноз вона не падає духом, розважає нас, шуткує… підбадьорює. Вона дуже сильна дівчина!
Аня завжди мріяла займатися східними танцями. Займається самотужки. Ми допомагаємо їй: завантажуємо відеоролики з Інтернет, купуємо їй диски з відео уроками, дарували костюми, самі шили, намагалися щось таке придумати… У неї насправді дуже гарно виходить."
Подруга Юля
"Я знаю Аню не так давно, але можу з впевненістю сказати, що Аня — це людина-позитив! Завжди придумує щось нове. І хоча вона дещо молодше за мене, але завжди підтримує мене, допомагає, підказує…"
Подруга Юля


Першими на заклик про допомогу відгукнулася ініціативна молодь нашого міста, які розпочали активно діяти у соціальній мережі "Вконтакте" створивши спеціальну сторінку. Вже за кілька днів, 2 жовтня, у міському Палаці культури відбулася зустріч, метою якої було планування найближчих дій, які допоможуть зібрати необхідну суму. Зі своєї сторони керівництво Палацу культури та творчі колективи дали згоду допомогти всім, чим можуть. Так вже сьогодні, 4 жовтня, всі бажаючі можуть прийти на чудовий спектакль у двох діях "Алексеев и тени" (автор Марія Арбатова) та опустити у спеціальну скриньку певну суму. Спектакль відбудеться у міському Палаці культури, початок о 18:00. Усі кошти будуть передані сім’ї Ані.

А вже 10 жовтня у Палаці культури відбудеться великий благодійний концерт, участь у якому можуть прийняти всі бажаючі! Для цього потрібно прийти до Палацу культури у п’ятницю, 5 жовтня, о 14:00. Про деталі благодійного концерту, час та список учасників ми обов’язково повідомимо додатково. Слідкуйте за оновленнями.

Окрім цього у день концерту буде проведено благодійний аукціон. Усі бажаючі допомогти Ані можуть принести особисті речі, вироби мистецтва, речі, створені власними руками, та спробувати отримати за них якомога більше коштів. Всі зароблені кошти будуть передані сім’ї Ані.

На заклик про допомогу також відгукнулася Світловодська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України. Силами цієї організації буде організовано збір коштів на підприємствах, в учбових закладах, а у місцевих магазинах буде розміщено спеціальні скриньки.

Тож всі ми можемо внести посильний внесок у фонд лікування Ані, при цьому отримавши задоволення — переглянути цікавий спектакль, сходити на чудовий концерт, придбати якусь цікаву річ на благодійному аукціоні… А роблячи покупки у найближчому магазині — опустити у скриньку декілька гривень.

Якщо вірити статистиці, у Світловодську проживає близько 50 тисяч людей. Отже для того, щоб врятувати життя Ані потрібно "скинутися" лише по 2 гривні!

Богдан Дроздов


Реквізити:
Банк: ПриватБанк
Валюта: гривня
р/р: 29244825509100
МФО: 305299
ОКПО: 14360570
Отримувач: Зарешнюк Світлана Миколаївна
Для зарахування на карту №4405885811277257

Контактний телефон:
+38 (067) 810 16 93 (мама Світлана Миколаївна)

Документи:

Допоможіть врятувати життя Ані Зарешнюк!

Допоможіть врятувати життя Ані Зарешнюк!

Допоможіть врятувати життя Ані Зарешнюк!

Допоможіть врятувати життя Ані Зарешнюк!
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • Наталка

 • 7 жовтня 2012 21:06
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Школа № 4, Аня ж у вас вчилася!
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 14:44
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Засранетц-фото
  Поп Московского Патриархата святил - годно!!! Нехай стоят wink А в общем и целом, все напоминает поговорку про дурака, молитву и его лоб!
 • Filya14 Вчора, 11:05
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Filya14-фото
  Весь мир преобразится сразу,
  В нем станет больше красоты,
  И засияют словно стразы
  Улыбки и сведут мосты.
  Сойдутся наши берега,
  Ты станешь мне родным и близким,
  Растает лед, сойдут снега,
  Когда...
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.

Top