Середа, 26 червня 2019
Події

Найрозумнішим бути просто – переконаний світловодський учень Олексій Каркачов

Олексій КаркачовОлексій КаркачовНовина про те, що учень 6 класу НВК №4 Олексій КАРКАЧОВ взяв участь в телевізійному шоу "Найрозумніший", облетіла наше невеличке місто досить швидко. І він не просто там грав, йому вдалося увійти у трійку кращих! Нагадаємо: передача має три раунди – у першому беруть участь 12 осіб, у другому – 6, а у третьому (і у фіналі) – три. У цій грі було 6 учасників з Росії, 5 – з України та одна дівчинка – з Азербайджану. У фінал вийшли троє українців – і серед них світловодець Олексій.
Сьогодні Олексій та його мама Світлана Анатоліївна Каркачова у нас у гостях.


– Як виникла думка взяти участь у передачі?

– Це рішення я приймав разом з батьками: ми дивилися передачу і там побачили повідомлення, що для участі у грі можна зареєструватися в Інтернеті. Я так і зробив.

Через деякий час нам зателефонували і я, відповівши на кілька запитань, пройшов і цей тест – тест по телефону. Потім запросили до Києва на кастинг.

У Києві я також успішно справився з усіма завданнями, наступний крок – запис передачі у Москві. Зареєструвалися ми у жовтні, а вже 16 січня передача записувалася.

С.К.: У Києві проводився не лише кастинг, там також перевіряли, як діти почуваються у неформальній ситуації, визначали швидкість реакції, їх тестували психологи, проводячи різноманітні ігри та тести тощо. Все це тривало близько п'яти годин. До речі, конкурс дуже великий: як по Україні, так і по Росії.

– Як вас зустріла Москва, що ще, крім запису передачі, вдалося побачити?

С.К.: Учасники передачі знаходяться у Москві лише добу. Ми всією родиною поїхали підтримувати Олексія: чоловік, я та наша донька. Ми жили у друзів, адже, згідно з правилами, учасник може мати лише одного супроводжуючого. Ми відвідали Третьяковську галерею, музеї, погуляли по Москві, хоч там тоді було дуже холодно!

– Як проходив та скільки тривав безпосередньо запис передачі? Ми знаємо, що телеверсія шоу триває більше години, але ж запис – це складний і тривалий процес. Відкрий нам завісу, що ж залишається за кадром?

– Крім запису проводилася репетиція, ми мали спробувати користуватися пультом – що і як натискати, нас консультували: як відповідати на запитання, попередньо прослухали вітальне слово. Час відводився також на грим та на обід. Зайшли ми у знімальний павільйон о 14-ій, а вийшли о 22-ій. Безпосередньо зйомка тривала близько трьох годин, батьків кілька разів пересаджували, аби вони були у кадрі так, як це необхідно операторам. Після зйомок говорять, коли гру покажуть по телевізору.

– Які теми для тебе є простими?

– Я дуже люблю літературу, тож коли довелося обрати тему, навіть не вагався. Але коли пішли запитання, то з'ясувалося, що не такі вже вони й прості... Тут я набрав лише 6 балів. Легко набирати бали на мовознавстві та математиці, а також у категорії "Мультфільми", "Прислів'я".

– Чи думав ти, коли все це починав, що, зрештою, поїдеш до Москви?

– Ні! Ми навіть забули, що реєструвалися! Раніше, років два тому, запис передачі проводився в Києві. У нас навіть гадки не було, що ми туди потрапимо, ми й не знали, що все це відбуватиметься у Москві!

Хочу всім сказати: потрапити на передачу дуже легко. Не треба боятися, треба зареєструватися в Інтернеті і відповідати на запитання. Питання там не надто складні, тест по телефону, звісно ж, складніший. Але спробувати варто!

С.К.: Я думаю, що у кожному класі є кілька дітей, які зможуть гідно відповісти на всі запитання. Дійсно, не треба боятися, треба спробувати, аби перевірити якість знань.

– Як тебе після відомих подій зустрічали у школі?

– У класі повісили плакат з вітанням, директор школи телефонувала додому, вітала, учителі написали вітання у щоденнику…

С.К.: Нам телефонували родичі, знайомі, друзі, навіть мої однокласники запитують: "Це твій син був на шоу "Найрозумніший"? Ми навіть не чекали такої реакції.

– Ти якимось особливим чином здобуваєш знання?

– Ні! Я просто багато читаю, чимало знань отримую через Інтернет, дивлюся пізнавальні передачі, звісно ж, виконую всі домашні завдання.

С.К.: У класі багато розумних дітей, але не всі діти хочуть займатися. Насправді, на отримання знань потрібно не так вже й багато часу. Дійсно, багато можуть дати пізнавальні передачі, треба багато читати, а діти зараз, на жаль, просиджують у чатах чимало часу, хоча це нічого й не дає.

– Ким ти хочеш стати?

– Я ще точно не вирішив, але дуже люблю подорожувати, тож хочу, щоб майбутня професія була пов'язана саме з цим... Було б непогано стати фотографом, це мене також цікавить.

С.К.: Він, насправді, не зациклюється на навчанні: Олексій займається спортом, дуже любить футбол, з радістю ходить у походи, обожнює прогулянки лісом. Він не сидить зранку до ночі над уроками, просто, на мій погляд, їх треба робити регулярно і вчасно. Ось і весь секрет успішного навчання.

Олексій – дуже комунікабельний хлопець, цікавий співрозмовник, він грамотно і чітко висловлює свої думки, при цьому поводиться скромно і дуже гідно. Його участь у цій передачі – привід пишатися нашими дітьми. Як би пафосно це не звучало, але Олексій своєю щоденною основною працею – навчанням та здобуванням знань – прославив не лише своє місто, а й Україну.

О. Каркачов уже здобув титул "Дійсного члена клубу "Найрозумніший" і тепер буде змагатися в клубних іграх за право участі у суперфіналі. Отож, у перших числах березня він знову поїде до Москви. Ми щиро бажаємо йому перемоги, вболіватимемо за нашого світловодського розумника, і з нетерпінням чекатимемо передачі з його участю.


Тетяна Зима,
Богдан Дроздов (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живие, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top