Середа, 28 жовтня 2020
Кіровоградщина

Новим керівником кіровоградської митниці став Дмитро Завтур

Дмитро ЗавтурДмитро ЗавтурНаказом Держмитслужби від 07.10.2010 №1885-к в.о. начальника Кіровоградської митниці призначено Дмитра Олексійовича Завтура.
Представляючи його, заступник голови ДМСУ Геннадій Георгієнко відзначив, що основним завданням нового керівника Кіровоградської митниці є прозора робота відомства, максимальне надходження грошей до бюджету, виявлення контрабандних схем та ухилення сплати податків за достовірною ціною контрактів.


Довідка. Дмитро Олексійович Завтур народився 4 лютого 1965 року в місті Львові.
Має три вищі освіти. У 1988 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури, «фізична культура і спорт», у 1993 році Академію мінбезпеки Росії, офіцер з вищою спеціальною освітою і знанням польської мови, у 2004 - Національний університет «Львівська політехніка», «менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

З 2008 року кандидат економічних наук.

Останні місця роботи: керівник торговельно-економічної місії у складі Посольства України в Республіці Польща, директор Департаменту міжнародного митного співробітництва Держмитслужби України, начальник Головного управління Держкомзему у Львівській області, заступник Голови Держкомітету України з земельних ресурсів, помічник консультанта народного депутата України Апарату Верховної ради України, в.о.начальника Бердянської митниці.

Вільно володіє українською, російською, англійською, польською та італійською мовами.

Прес-служба Кіровоградської митниці
вул. Тореза, 27а, Кіровоград, 25013.
тел. (0522) 22-37-47, факс (0522) 22-59-78.
е-mail: customs_kr@ukrpost.uaДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top