Середа, 29 січня 2020
Кіровоградщина

Влада Кіровограда зробить усе, щоб на День міста п’яні підлітки не псували свято

Влада Кіровограда зробить усе, щоб на День міста п’яні підлітки не псували святоНачальник спеціальної інспекції Кіровоградської міськради Віктор Іванов звернувся до міліції з проханням посилити охорону громадського порядку у під час відзначення Дня міста, особливо під час святкового концерту.
Про це він повідомив під час прес-конференції в міськраді.


«День знань мене неприємно вразив тим, скільки було на вулицях нетверезих підлітків, – зауважив він. Особливо їх багато було в центрі міста, дендропарку, де для них були організовані святкові заходи. Мені довелося підняти на ноги половину своїх інспекторів, зв’язуватися з правоохоронцями. Дивує і позиція торговельників: здавалося, після того, як міська влада, спецінспекція доклали стільки зусиль, аби неповнолітнім не продавали алкогольні напої та сигарети, і, між іншим досягли вагомого результату, вони в святковий день забули і про штрафи, і про відповідальнісь у гонитві за наживою. А ще більше дивує позиція батьків, які мали б контролювати, де і як їхні діти продовжують після святкової лінійки відзначати перший дзвоник», — сказав він.

За матеріалами «Вечірньої газети»
kirovograd.proua.comДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top