Четвер, 03 грудня 2020
Светловодск Актуально

Державна служба зайнятості готова перенавчати безробітних

Директор Державної служби зайнятості Володимир Галицький прогнозує, що до 2009 року кількість безробітних в Україні збільшиться на 36-39% або на 200-220 тисяч.
Станом на 1 листопада цього року у службі зареєстровано 561 тисячу незайнятого населення. За найгіршими прогнозами, в гірничо-металургійному комплексі буде звільнено до 130 тисяч осіб, а в будівельній і банківській сфері – 70 тисяч. За його словами, такі цифри не є критичними.


У 2009 році перепідготовку планують забезпечити 400 тисячам людей. В першу чергу готуватимуть спеціалістів для проведення чемпіонату Європи з футболу у 2012 році. Найчастіше незайняті чоловіки опановують професії електрогазозварників, трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, штукатурів, лицювальників-плиточників, жінки – швачок.

Станом на 1 листопада у базі даних налічувалося 198 тисяч вакансій. 40% з них – для кваліфікованих робітників, 17% – для працівників без професійної підготовки. Найбільша потреба в кадрах на підприємствах переробної промисловості (26%), у торгівлі та сфері ремонту (13%), будівництві (9%), транспорті та зв’язку (7%), сільському господарстві (6%), охороні здоров’я (6%).

"СВ"Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top