Понеділок, 27 травня 2019
Светловодск

Роботу над проектами завершено

Нагадаємо нашим читачам, що з лютого 2007-го року наше місто брало участь у Програмі реформування ЖКГ в рамках американсько-українського проекту поширення досвіду реформування комунальних послуг. Разом із ще чотирма містами (Нова Каховка, Ізюм, Каховка, Лозова) Світловодськ виборов право на участь у проекті з-поміж інших 43-х міст України.


Проект має на меті сприяти покращенню надання послуг спеціалізованого водовідведення та спеціалізованого теплопостачання.

Програма повністю фінансується урядом США. У її рамках на підприємствах нашого міста, що надають комунальні послуги (ТОВ "Світловодськпобут" та "Світловодський міський водоканал"), здійснювався повний і всебічний аудит: технічний, технологічний, бухгалтерський, ціноутворюючий. Також відпрацьовувалася схема взаємодії підприємств з органами влади та громадськістю.

10 серпня фахівці Інституту місцевого розвитку, які працювали над програмою, привезли до Світловодська
Проект стратегічного плану дій ТОВ "Світловодськпобут" на 2007-2012 роки та Проект стратегічного плану дій Світловодського міського водоканалу.

Як зазначила керівник проекту Ольга Романюк, під час зустрічі із спеціалістами цих підприємств, депутатами міської ради, фахівцями Інституту місцевого розвитку, протягом шести місяців було проведено більше 30 семінарів для спеціалістів водоканалу та "Світловодськпобуту", тобто вони отримали нові знання, які тепер можуть застосувати на практиці, реалізовуючи нові Стратегічні плани в життя.

Обсяг кожного плану більше 100 сторінок, вони – результат детальної оцінки управлінської діяльності підприємств технічного стану систем водопостачання, водовідведення (чи теплопостачання), фінансового аналізу, аналізу ціноутворення та інших аспектів. До речі, обидва плани мають кілька сценаріїв впорядкування тарифів.
Представивши проекти планів фахівцям, члени робочої групи, яка працювала над ними, висловили надію, що ці документи будуть схвалені на Громадських слуханнях у жовтні.

Тетяна ТКАЧУКДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top