Середа, 18 жовтня 2017
Светловодск

Роботу над проектами завершено

Нагадаємо нашим читачам, що з лютого 2007-го року наше місто брало участь у Програмі реформування ЖКГ в рамках американсько-українського проекту поширення досвіду реформування комунальних послуг. Разом із ще чотирма містами (Нова Каховка, Ізюм, Каховка, Лозова) Світловодськ виборов право на участь у проекті з-поміж інших 43-х міст України.
Проект має на меті сприяти покращенню надання послуг спеціалізованого водовідведення та спеціалізованого теплопостачання.

Програма повністю фінансується урядом США. У її рамках на підприємствах нашого міста, що надають комунальні послуги (ТОВ "Світловодськпобут" та "Світловодський міський водоканал"), здійснювався повний і всебічний аудит: технічний, технологічний, бухгалтерський, ціноутворюючий. Також відпрацьовувалася схема взаємодії підприємств з органами влади та громадськістю.

10 серпня фахівці Інституту місцевого розвитку, які працювали над програмою, привезли до Світловодська
Проект стратегічного плану дій ТОВ "Світловодськпобут" на 2007-2012 роки та Проект стратегічного плану дій Світловодського міського водоканалу.

Як зазначила керівник проекту Ольга Романюк, під час зустрічі із спеціалістами цих підприємств, депутатами міської ради, фахівцями Інституту місцевого розвитку, протягом шести місяців було проведено більше 30 семінарів для спеціалістів водоканалу та "Світловодськпобуту", тобто вони отримали нові знання, які тепер можуть застосувати на практиці, реалізовуючи нові Стратегічні плани в життя.

Обсяг кожного плану більше 100 сторінок, вони – результат детальної оцінки управлінської діяльності підприємств технічного стану систем водопостачання, водовідведення (чи теплопостачання), фінансового аналізу, аналізу ціноутворення та інших аспектів. До речі, обидва плани мають кілька сценаріїв впорядкування тарифів.
Представивши проекти планів фахівцям, члени робочої групи, яка працювала над ними, висловили надію, що ці документи будуть схвалені на Громадських слуханнях у жовтні.

Тетяна ТКАЧУК




Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:



Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Val Dots Сьогодні, 20:36
  Милые дамы, брак с иностранцем — это реально! 1
  Val Dots-фото
  Тут подстава какая-то, у "жениха" на фото ногти длинные
 • Ольга Т Сьогодні, 15:40
  Козярчук, Френкель: от і виросли дітки 1
  Ольга Т-фото
  Московітська мова? Такой нет.Любит автор Козярчука.Хоть как-то укусить...Френкель приплачивает?
 • Pravdainukr Вчора, 21:09
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Pravdainukr-фото
  Керівник аналітичної служби підприємства Олена Михайлик, случайно не супруга Владимира Михайлика (бывшего директора Светловодск-сбыт)?

  Кто-то в курсе, как дела у бывшего руководства? :)
 • Засранетц Вчора, 17:37
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.

Top