Четвер, 20 червня 2019
Події

Огляд міських подій з 26.06.06 – 08.07.06

Світловодськ знаходиться під загрозою відключення від водопостачання.
30.06 на КП "Світловодський міський водоканал» побували представники "Кіровоград обленерго» із суворим наміром відключення підприємства від електроживлення, що фактично спричиняє зупинку подачі води на значну частину міста. Про це ТРК "Веселка» повідомила директора водоканалу Л. Осіпчук. Причиною відключення підприємства є борг у сумі 200 тис грн. за спожиту електроенергію. Сьогодні вирішується питання про погашення цієї суми аби уникнути відключення. Однак, єдиним виходом у вирішенні проблем з водопостачанням та виходу підприємств з кризи Л. Осіпчук вбачає лише у підняті тарифів, як мінімум до 4 грн. 09 коп.


Ситуація на КП "Світловодський міський водоканал» обговорювалась депутатським корпусом. Під час засідань постійних комісій та на пленарному засіданні IV сесії п.р. що відбулась у вівторок 27 червня в приміщені міського Палацу культури, навіть, розуміючи критичну ситуацію на підприємстві депутати все таки прийняли рішення про погодження ВАТ "Світловодський маслосиркомбінат» отримання спецдозволу на користування надрами та експлуатацію побутових свердловин для забезпечення водою виробничого процесу.

Проголосували депутати і за визнання рішення попереднього депутатського корпусу про надання дозволу на складання проекту землеустрою фірмі "АТБ – торгстрой» щодо відведення земельної ділянки під розміщення торгівельного комплексу за адресою вул. Леніна, біля будинку номер 67. Питання прийнято відповідно до постанови Кіровоградського господарського суду 26.04.06.

А от розгляд структури та штатів виконавчих оглядів міської ради спровокував відкрите протистояння між опозиційною групою депутатського корпусу та міським головою. Проігнорували пропозицію П. Солодова, депутати не підтримали введення в штат виконкому радника та прес-секретаря, а замість 34 скоротили лише 16 чоловік спеціалістів виконавчих органів. Висловили депутати і своє невдоволення роботою І заступника міського голови І. Коври та заступника з комунальних питань В. Дем`янюка, змусивши їх доповідати про свою діяльність протягом першого місяця після призначення. На цьому ж пленарному засіданні депутати, нарешті, отримали значки та посвідчення.

31 липня 2006 року в Україні починають діяти нові тарифи на природній газ. Про це в інтерв`ю ТРК "Веселка» заявив начальник ЦЄГГ В. Шаповал та закликав до 10 липня розрахуватися за спожитий газ за старими розцінками, а ще встановити лічильники обліку газу з метою економії блакитного палева.

447 випускників, учнів 11-х класів ЗОШ міста, отримали в цьому році атестати про середню освіту. 21 із них закінчили школу із медалями, 4 – срібних, 17 – золотих. У понеділок 26 червня медалістів вітали у адмінбудинку та вручили іменні годинники від міської виконавчої влади.

28 червня Україна святкувала 10 – річчя з часу прийняття Конституції. Наше місто відзначила ювілей проведенням фестивалю "Грай, гармошка, на Світловодській хвилі" в межах обласної телепередачі "Киньте все, гармошка грає».

Найбільш гострою та актуальною для міста залишається проблема водозабезпечення. "Кіровоград обленерго» погрожує відключенням міськводоканалу від енергоживлення за борги. Ведуться переговори із керівником "КОЄ». Активно обговорюється питання підняття тарифів на водопостачання та водовідведення до населення. На наступному тижні членами виконкому має бути прийнято остаточне рішення з цього питання. На засіданні 6 липня члени виконкому обговорили тарифи на воду за зачиненими дверима.

Двоє людей загинули на воді 30.06.06. Причину їх смерті встановлює слідство, а рятівники нагадують мешканцям міста про необхідність дотримання правил поведінки на воді та біля водоймищ. В той же час рятівники зазначають що на території міста належним чином необладнаний жодний пляж.

Висока вологість та сильна спека створюють умови для розвитку, так званої "картопляної хвороби ХМБУ" Аби уникнути такої неприємності на підприємствах з виготовлення хлібобулочних виробів влітку посилено контроль за дотримання санітарно-гігієнічних норм. Однак і вдома споживачі повинні приділяти особливу увагу умовам зберігання хлібобулочних виробів і ні в якому разі не вживати неякісний хліб.

ТРК "Веселка"Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top