Вівторок, 28 січня 2020
Светловодск

ВІДЖАРТУВАВСЯ ДУРНИК

ВІДЖАРТУВАВСЯ ДУРНИКУ Кіровограді правоохоронці затримали жартівника, який протягом останнього місяця неодноразово повідомляв про замінування навчальних закладів. Про це повідомляється  Центром громадських зв'язків УМВС у області.


Як зазначили у центрі громадських зв'язків, щоразу після повідомлень на місце події терміново виїжджали працівники слідчо-оперативної групи, піротехніки, співробітники МНС. Об'єктами замінування називалися одна зі шкіл міста, середній спеціальний та вищий навчальні заклади, проте вибухових пристроїв жодного разу не було знайдено. Правоохоронці припустили, що зловмисником була одна і та ж особа, і ця версія підтвердилася - правопорушником виявився студент, який звільняв таким чином від занять себе та своїх друзів.
Як зазначили у ЦГЗ, проти кіровоградського жартівника, оскільки він неодноразово повідомляв про замінування, порушено карну справу за ч. ІІ ст. 259 ККУ, згідно з якою зловмисник карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top