Субота, 25 січня 2020
Светловодск

Світловодщина зустрічала лідера Партії регіонів Віктора Януковича

Політичні перегони – чудова нагода побачити та почути представників різноманітних партій, послухати їх, щоб ще раз подумати: то за кого ж голосувати?


18 січня 2006 року світловодці мали нагоду ближче побачити, почути лідера Партії регіонів Віктора Януковича. На центральній площі міста люду зібралося чимало. Прийшли і прихильники партії В.Януковича, і просто з цікавості. Ось, наприклад, Григорій Шрубенко сказав, що йому подобається програма лідера Партії регіонів, бо він людина слова. Ірина Сурінова – зараз москвичка, але виросла у Світловодську, приїхала до рідних. Вона цікавиться політичним життям України і прихильно ставиться до Віктора Януковича. Сергій Сухаренко прийшов на площу, щоб просто все побачити, почути.
Майоріли блакитні прапори партії, люди слухали виступ місцевих аматорів і підтанцьовували на морозі, щоб було тепліше.
Віктор Янукович після зустрічі з жителями Глинська вчасно прибув на зустріч зі світловодцями. Довгих промов не виголошував. Сказав, що ті, хто минулого року повірив ораторам майдану, голосували серцем, мріяли про своє щастя, але їх обманули.
Згадав, що кінець року Україна закінчила газовою кризою. „Дії влади, що провокують національні інтереси нашої держави – нам не потрібні, така політика ніколи не приведе до успіху. Своїми руками ми здатні творити своє майбутнє, щоб почуватися господарями на своїй землі”, - підкреслив Віктор Янукович.
Закликам світловодців вірити у свої власні сили, щоб разом з Партією регіонів будувати сильну державу, головне завдання якої – поліпшення рівня життя людей.
На запитання Віктора Януковича: „Ви вірите нинішній владі? Чи вдалося цій владі поставити український народ на службу іноземному капіталу?”, у відповідь лунало „ні” і „так”. А на запитання: „Чи повинні ми бути господарями на своїй землі?” у відповідь почулося одностайне „так”.
З короткою промовою виступив представник Партії регіонів Михайло Чечетов: „Партія регіонів консолідує суспільство, побудує вільну, демократичну, процвітаючу Україну”. Генеральний директор ЗАТ „ОДЕБП”, голова міської організації Партії регіонів Іван Марон нагадав: „Об’єднання 10 років блукало в кутках перебудови, і лише з приходом Уряду Віктора Януковича об’єднання у 5 разів підняло обсяги виробництва”.
Особливо тепло цього морозного дня зустріли Віктора Януковича в конференц-залі головного заводу працівники ЗАТ „ОДЕБП”. Традиційним хлібом-сіллю, оплесками, навіть благословенням іконою представника духовенства.
Віктор Янукович спочатку вручив кільком працівникам об’єднання партійні квитки, зокрема молодому подружжю Наталії і Тимофію Петровим. Далі розповів, як він 20 років працював на підприємстві, а 1996 році перейшов на роботу в облдержадміністрацією і з того часу все більше почав займатися політикою.
Віктор Федорович також навів цілу низку порівняльни з цифр, які свідчать про його успішну діяльність на посаді Прем’єр-міністра у 2002-2004 роках. У цей час: започатковано Пенсійну реформу, почала зростати заробітна плата, знижено податок на прибуток, з’явилися ресурси для погашення кредитів, розпочалося зростання економіки країни – констатував лідер Партії регіонів.
На президентські вибори 2004 року В.Янукович пішов з програмою розвитку країни до 2010 року. Основне завдання, яке ставив за мету собі та своїй команді – поліпшити життя українців; добитися стабільного розвитку економіки; здійснити реформу місцевого самоврядування, надавши йому більше коштів і більше повноважень.
Потім Віктор Янукович відповів на запитання працівників об’єднання, заручився їхньою підтримкою на виборах 2006 року.
Перед присутніми також виступив голова Полтавської міськради пан Кукуба, який підкреслив, що, він, немолода людина, пройшов велику школу життя, і саме з позиції господарника став прихильником партії регіонів.
Наприкінці зустрічі генеральний директор ЗАТ „ОДЕБП” Іван Марон вручив Вікторові Януковичу пам’ятні сувеніри.
Віктор Янукович також зустрівся з представниками преси та телебачення Кіровоградщини, Світловодська, Києва.

Вікторія Архипова
„Світловодськ вечірній” №5-6. Четвер, 19 січня 2006 рокуДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top