Понеділок, 20 травня 2019
Події

Світ не без добрих людей

Світ не без добрих людейПодія, про яку я хочу розповісти, сталася 2 червня біля автобусної зупинки "Райлікарня". Жінка вела під руку чоловіка, який ледве пересував ноги. Дотягнула до лави, посадила, але його голова вже не трималася на плечах. Жінка стала благати людей, щоб викликали "швидку допомогу". Здавалося, що ніхто не знає, звідки зателефонувати.
Один чоловік солідного віку запропонував таблетку і набрав з мобільного 103. Підійшла молода дівчина, яка виявилася медсестрою реанімаційного відділення, і запропонувала покласти чоловіка на лаву і теж зателефонувала до "швидкої". Так довго тягнувся час, маршрутки під'їжджали, люди сідали і їхали у своїх справах, а дівчина все чекала лікарів і поїхала лише тоді, коли переконалася, що хворий чоловік у надійних руках її колег.


Я думаю, що ці дві людини, достойні поваги. Якби їх не було, невідомо чим би закінчилася ця історія. Шкода, що я не записала їхніх прізвищ. Упевнена, що у більшості людей на зупинці також були мобільні телефони, але ніхто (і я в тому числі) не знав, що "швидку допомогу" можна викликати за номером 103, так само, як і з домашнього. Надрукуйте будь-ласка номера телефонів служб, до яких треба звертатися в екстремальних ситуаціях.

Ганна КАЛАНТАЄВСЬКА,
пенсіонерка.

Від редакції: до служби порятунку слід телефонувати 101, до міськрайвідділу внутрішніх справ – 102.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Мир, действительно, не без добрых людей! И это доказал этот случай. Оосбенно рада за свою коллегу, молодую девочку, которая своим поступком подтвердила, что она настоящий медицинский работник. Низкий поклон всем добрым людям!
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top