Неділя, 19 травня 2019
Люди

Зірочки на нашому небосхилі

Зірочки на нашому небосхиліПротягом березня у Світловодську, Світловодському районі та на Власівці народилося 56 малюків: 29 хлопчиків та 27 дівчаток.
Світловодськ поповнився 41 малюком: тут народилися 21 хлопчик та 20 дівчаток. Це – Давид Іванченко, Марина Малюгіна, Софія Курапова, Дмитро Баканов, Анастасія Іванова, Аріна Білоус, Вероніка Мусієнко, Олександр Куліш, Олексій Дудка, Євген Дементій, Вікторія Чабанюк, Аліса Булаєнко, Софія Шапка, Аріна Сажка, Віолета Куксенко, Богдан Грудістов, Мар’яна Судакова, Нікіта Петунов, Максим Редько, Яків Ананко, Матвій Тимошенко, Георгій Тимошенко, Софія Кукса, Марія Боровська, Ксенія Смірнова, Денис Говорун, Денис Кравченко, Єлизавета Кравченко, Назар Стрюков, Вікторія Трушина, Назар Логінов, Крістіна Бойко, Нікіта Лозовий, Анастасія Бочарова, Нікіта Варфоломєєв, Валерія Жукова, Кіріл Саламашенко, Артем Ода, Єлісей Чеховський, Катерина Жохова, Матвій Кричевський.


Власівською селищною радою зареєстровано 4 малюків: 2 дівчаток та 2 хлопчиків, це – Іван Супрун, Арсеній Савенко, Уляна Кочеткова, Владислава Францина.

У Світловодському районі народилося 11 діток: 5 дівчаток та 6 хлопчиків. У Калантаєві – Наталія Щербатко, у Миронівці – Софія Охріменко, у Микільську – Васіліса Бугунова, в Озерах – Наталія Байгазова та Олександр Мішиченко, у Павлівці – Артем Плахотній та Євгеній Прокопенко, у Подорожньому – Дмитро Пальчук, Анжеліка Сесіна та Артур Боц, у Федірках – Роман Залюбовський.

Інформація надана відділами РАСЦ по місту та району.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top