Четвер, 03 грудня 2020
Надзвичайні пригоди

...Одна радість – всі живі

Червень приніс світловодцям та мешканцям району не лише спеку, а й три пожежі. Звісно, це – фінансові збитки, іноді – аж занадто великі, втрачене майно тощо, але, на щастя, люди не постраждали. Не було й інших надзвичайних ситуацій зі смертельними наслідками.
У перший день літа згорів дачний будиночок, що знаходився в с. Нагірному, причому, згорів так, говорять працівники служби порятунку, що лишився лише металевий каркас. Збитки склали близько 6000 гривень. Ймовірна причина загоряння – занесення джерела вогню сторонніми особами.


9 червня по вул. Ювілейній, 1 горіли торговельні павільйони – приміщення чималої площі (близько 350 м2), де, повірте, було чому горіти, адже збитки, за приблизними підрахунками, склали більше 150 тисяч гривень, відповідно, порушено кримінальну справу. Ймовірна причина загоряння, як і у першому випадку, – занесення джерела вогню сторонніми особами.

17 червня в одному з будинків по провулку Слави сталося коротке замикання, через що згорів дах. Збитки склали близько 3000 гривень.

«СВ».Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top