П’ятниця, 19 жовтня 2018
Події

Призначено очільника світловодських рятувальників Новина з фото

Призначено очільника світловодських рятувальників
Сьогодні, 30 липня заступник начальника УДСНС України у Кіровоградській області полковник служби цивільного захисту Вадим Янішевський представив керівництву міста та району, а також особовому складу Світловодського МРВ та 17 ДПРЧ Управління нового начальника Світловодського міськрайонного відділу підполковника служби цивільного захисту Сіденка Олександра. Його призначено наказом Управління ДСНС України у Кіровоградській області від 25.07.2018 №288.
Вітаючи нового керівника, Вадим Янішевський висловив побажання і надалі відповідально й високопрофесійно підходити до виконання покладених на Службу обов’язків.

"Дякую за підтримку та довіру. Я добре знаю колектив Світловодського МРВ та 17 ДПРЧ Управління, тож можу запевнити, що ми прикладемо всіх зусиль аби завдання, які стоять перед Службою, виконувались якісно, своєчасно та результативно. Пріоритетними завданнями є підтримання постійної готовності підрозділу для забезпечення оперативного реагування на надзвичайні ситуації та пожежі; продовження здійснення комплексу заходів, спрямованих на зменшення кількості надзвичайних подій (пожеж), а також зменшення числа загиблих і постраждалих на них; створення належних умов для несення служби підпорядкованим особовим складом" – наголосив Олександр Сіденко.


Довідково. Сіденко Олександр Володимирович народився 3 червня 1980 року в смт Олександрівка Кіровоградської області. Громадянин України. Освіта: Академія пожежної безпеки України (м. Харків), рік закінчення – 2003, спеціальність – пожежна безпека, кваліфікація – магістр управління у сфері протипожежного захисту. Стаж роботи – з серпня 1997 року. Після закінчення вишу працював на посадах начальника 13 професійної пожежної частини в м. Олександрія та помічника начальника зміни оперативного відділу оперативно-координаційного центру Управління в м. Кропивницький. З червня 2013 року очолював 17 державну пожежно-рятувальну частину м. Світловодськ.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top