Неділя, 16 грудня 2018
Нам пишуть

Про бездіяльність посадових та уповноважених осіб у Світловодську втретє…

Про бездіяльність посадових та уповноважених осіб у Світловодську втретє…

Через повний параліч міської вади вимушена звернутися до міського голови і членів виконавчого комітету через газету "Світловодськ вечірній"та Інтернет-видання "Світловодськ" зі скаргою, яку підписали 630 мешканців міста "Про бездіяльність посадових та уповноважених осіб на здійснення контролю за дотриманням перевізниками умов укладених договорів про організацію перевезень пасажирів на міському маршруті №24 загального користування в режимі маршрутного таксі".

Ми, представники громадськості, члени територіальної громади м. Світловодськк, втретє звертаємось до вас з приводу систематичних порушень перевізниками умов укладених договорів про пасажирські перевезення на міському автобусному маршруті в режимі маршрутного таксі №24 та невжиття заходів відповідного реагування з боку посадових осіб виконавчих органів, уповноважених на здійснення контролю за дотриманням перевізником умов укладених договорів.

Системні порушення перевізниками графіків руху та відсутність реакції з боку замовника перевезень виконавчого органу влади – виконкому на ці порушення призвели до фактичного закриття маршруту №24.

У зв’язку з відмовою ФОП Макаровим від маршруту №24 вже тривалий час відбувається свавілля на цьому маршруті і нібито здійснюють перевезення 2 одиниці транспортних засобів, але фактично їздить одна маршрутка з інтервалом руху в 1,5 години. Таку імітацію діяльності виконавчого органу влади і нехтування правами споживачів цієї послуги вважаємо злочином, вчиненим відносно великої кількості членів територіальної громади.

Саме повна бездіяльність та відсутність контролю з боку замовника – міської влади – породила свавілля на цьому маршруті, що призвело до негативних наслідків, шкоди, заподіяної громаді, та фактичної втрати такого необхідного для густонаселеного району міста маршруту (понад 10 висотних будинків).

Тисячі громадян Приморського району (пенсіонери, інваліди, діти, хворі люди) змушені тепер і в непогоду по ожеледиці дряпатися на гору, до ЦРЛ і згадувати при цьому владу "незлим тихим словом".

Оскільки забезпечення організації пасажирських перевезень покладається на виконавчий комітет Світловодської міської ради, звертаємося до вас з вимогами: відновити рух на маршруті №24 у повному обсязі; забезпечити відповідний контроль за якістю та безпекою послуг перевезення пасажирів на цьому маршруті; провести громадські слухання щодо стану пасажирських перевезень у м. Світловодськ; притягнути до відповідальності всіх причетних посадових осіб за таку злочинну бездіяльність; забезпечити споживачів про розклад руху автобусів на автобусних зупинках.

У разі ігнорування наших вимог будемо змушені ініціювати вашу відставку.

Л. Павловська, Т.Козонущенко, А.Козонущенко, В.Бойко, Л. Стусь, Т. Бондаренко, О. Бондаренко та ще 623 підписів.


Про бездіяльність посадових та уповноважених осіб у Світловодську втретє…
Про бездіяльність посадових та уповноважених осіб у Світловодську втретє…
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top