Понеділок, 21 жовтня 2019
Віталій Асауленко ТОП-новини

На біса нам той ЄС — нам і з Бандерою кльово Новина з фото

На біса нам той ЄС — нам і з Бандерою кльово
Новорічні свята у Світловодську і Власівці — обійшлося без крові і поножовщини. Політичну активність демонстрували "свободівці", піднявши червоно-чорний прапор біля адмінбудинку, бандерівський. Висить до цих пір.


2017 рік наші населені пункти зустрічали з чотирма, так би мовити, громадськими ялинками: найголовніша, звісно, на центральній площі, ще ялинка на Обеліску і у селищі та ялиночка на Ревівці. У Новорічну ніч обелісківську, кажуть, турнули і підпалили, а ревівську, просто — турнули…

Тож, цьогоріч ялинки там ставити не наважились. А там, де вони є, начальник світловодської поліції Андрій Гулий констатує громадський порядок під час гулянь Новорічної ночі, якої він сам особисто ніс чергування на чолі 19-х патрульних (15 — у Світловодську і четверо — на Власівці). Безумовно, додає він, не обійшлося на обох ялинках без непорозумінь. Але вони були незначними і своєчасне втручання правоохоронців зводило конфліктні спалахи нанівець.

Та варто не забувати, що Новорічні гулянки не обмежуються лиш громадськими ялинками… Кілька разів поліцейським довелося виїздити на ялинки приватні — до помешкань наших громадян: дружини викликали на чоловіків і навпаки, господарі — на гостей і навпаки. Та все обійшлося без крові і поножовщин, зазначає Гулий.

До речі, червоно-чорний прапор, який увечері 1 січня тутешні "свободівці", вшановуючи 109-річницю Провідника Степана Бандери, почепили на третій, порожній, щоглі на ґанку "білого дому". Ні, тут жодного криміналу. Просто, на цій щоглі міський голова Валентин Козярчук 11 травня вже минулого року особисто вітав підняття на ній прапору Євросоюзу… І коли та щогла залишилась без того прапору, ніхто у тому ж таки "білому домі" так і не відповів… На що одні кажуть, мов, Бандеру уже "відгуляли", можна би прапор ЄС на місце повернути. Інші ж стверджують: на біса нам той ЄС — нам і з Бандерою кльово. А дехто: не треба нам ані ЄС, ані Бандери — туди знову треба почепити… червоний прапор 150-ї Індріцької дивізії, яка у травні 1945 року Райхстаґ брала. Хоча, це вже геть інша історія.

Але попри різні думки, бандерівський прапор і сьогодні прикрашає центральну площу міста, як натяк на те, хто у домі хазяїн. Не "Укроп", точно.

На біса нам той ЄС — нам і з Бандерою кльовоДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц 15 жовтня 2019
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top