Понеділок, 22 квітня 2019
Спорт

У командному заліку боксери Світловодська перші Новина з фото

У командному заліку боксери Світловодська перші
26 листопада у м.Чорнобай Черкаської області відбулася відкрита першість міста з боксу серед спортсменів різних вікових категорій. У змаганнях взяли участь 6 команд: дві із Золотоноші, а також з Глобиного, Лубнів, Чорнобая. Світловодськ на турнірі представляли вихованці СК "Атлант" та СБК "Легіон".


Тренер СБК "Легіон" Сергій Царственний розповів, що під час турніру кожен учасник провів по два бої. Світловодці показали гарний і видовищний бокс, виборовши найбільшу кількість медалей, і як результат — посіли перше місце у командному заліку. Тренери з інших міст також відзначили високий рівень підготовки наших спортсменів і навіть виявили бажання приїхати до нас у гості. Приємно, що на змагання поїхали й батьки, аби підтримати своїх дітей, зауважив тренер.

З-поміж вихованців СК "Атлант" (тренер Дмитро Апанасенко) чемпіонами стали Савелій Апанасенко, Богдан Клєшко, Олег Медяник, Олександр Ільченко; друге місце посіли Руслан Лінник, Марк Медяник, третє — Даніїл Лисий.

Вихованці СБК "Легіон" показали такий результат: перше місце — Семен Мороз, Денис Рожко, Іван Цраственний, Дмитро Рожко; друге — Данило Шумило, Ярослав Камінський, Микола Булаєнко, Андрій Наумчук, Артем Голіков; третє — Андрій Стадніченко, Назар Єрьомін.

Юні боксери не зупиняються на досягнутому. Зараз розпочалася підготовка до нових змагань, які відбудуться у Світловодську у грудні. А Семен Мороз їде на збори у Коломию, де відбудеться турнір найсильніших боксерів у віковій категорії 2004-2005 р.н.

Побажаємо спортсменам успіхів!
У командному заліку боксери Світловодська перші
У командному заліку боксери Світловодська перші
У командному заліку боксери Світловодська перші
У командному заліку боксери Світловодська першіДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top