Четвер, 20 липня 2017
Віталій Асауленко Влада

Більше камер — сучасних і різних! Новина з фото

Більше камер — сучасних і різних!
Засідання комісії з "закільцювання" Світловодська мережею камер зовнішнього відеоспостереження визначалось, де, скільки і коли треба се зробити…
Після того, як на останній сесії міськради, яка відбулася 25 березня, обранці, в рамках міської Програми "Безпечне місто — Світловодськ на 2017-20 рр." узгодили виділення з міського бюджету 150 тисяч гривень на придбання і встановлення по місту камер зовнішнього відеоспостереження, у виконкомі приступили до втілення даного рішення.

Більше камер — сучасних і різних!
Дмитро Дмитришин


Так, 12 травня у кабінеті заступника міського голови з комунальних питань Дмитра Дмитришина відбулося засідання відповідної комісії. Начальник міського управління економіки Марія Дмитренко озвучила основні постулати "камеризації" Світловодська… Так, начальник світловодської поліції Андрій Гулий назвав місця, де буде встановлено п’ять відеокамер, технічні можливості яких дозволятимуть мати чітке зображення як автомобільних номерів, так і осіб, що перебувають усередині автотранспорту. Це — три в’їзди/виїзди в/з Світловодська: поряд з ревівською греблею, на перехресті біля автостанції і на повороті біля ресторації "Застава". А всередині Світловодська — на розв’язці поряд із ринком "Світанок" та поблизу 3-ї школи…

Більше камер — сучасних і різних!

Як зауважив член комісії, міськдеп Юрій Лукинський, разом із тими камерами буде придбано обладнання, накопичувач відео-інформації якого дозволяє збирати дані одночасно з восьми камер. Відтак, у перспективі, є реально подумати про придбання ще трьох камер.

Окрім цього завсідники обговорили питання, пов’язані з узаконенням доступу до цих самих відео-камер — у проекції захисту персональних даних їхнього вмісту: проїхав якийсь жлоб із своєї коханкою, а номер його авта і "фейс" його чи його пасії хтось погрожує "здати" його дружині, або її (пасії) чоловікові — з наміром шантажу, наприклад. Як тут бути?.. Задля запобігання таких випадків, вирішено обмежити коло поінформованих: дві людини — виконкомівські, і дві людини — з поліції…

Та це так — робочий варіант, деталі якого будуть обговорювати обранці на якійсь своїй сесії. А поки, як очікується, камери будуть придбані і встановлені до кінця літа-початку осені поточного року.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • ew2gi 17 липня 2017
  1967 рік, Обеліск Слави, Капсула часу — як привід згадати про хорошу людину 1
  ew2gi-фото
  У книги жизни нет черновика.
  Нельзя изъять оттуда ни абзаца.
  А если забывается строка,
  То жизнь пустою может оказаться.
  (с)
 • Voda 16 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  Voda-фото
  Как раз хотел написать, но не было повода - в дополнение к автомобилям просьба к руководству полиции закупить по 15 гривен (или сколько там они щас стоят) УНИВЕРСАЛЬНЫЕ МАГНИТНЫЕ КЛЮЧИ ДЛЯ ПОДЪЕЗДОВ.
  а то вызываем ночью полицию (крики как будто убивают кого-то в соседнем подъезде), приезжает полиция часа в 2 ночи-и...звонит в домофон во все квартиры с просьбой открыть дверь. Пока заспанные жильцы. кто открыл, кто проигнорил, понять не могут-это прикол или и правду полиция. Я крикнул с балкона-ребят, у Вас ключей что-ли нет. Мне сказали, что я американских фильмов насмотрелся и "кто нам их купит, мля" - цитата.
  Так вот-пока Ваши опера ночью в случайном порядке набирают номера квартир в домофоне - кого-то убивают или скрываются с места преступления. Нельзя так, уважаемые. Не позорьтесь! раздайте ребятам ключи! Спросите в любой службе. которая этим занимается. У меня ключ универсальный, к моему дому и дому родителей (домофон, многоквартирный дом).

  п.с. может еще в квартиру. где когото убивают, в домофон будут звонить-типа откройте??? не позорьтесь!

  Повторю, может сумбурно написано: полицейские на вызов НЕ МОГУТ ПОПАСТЬ В ПОДЪЕЗД, кроме как позвонив в домофон.
 • ew2gi 16 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  ew2gi-фото
  Цитата: Zelik
  Да пускай он заряжается из любой дырки в стене, не понятно как это повлияет на присутствие пъяных водителей на дороге

  Саа, количество таких вряд-ли зависит от марки "играшки". От у нас в Минске гаёвые пыряют на бехах и крайслерал, а мудаков не убавляется. Шо не неделя-то здрасти столб, и хорошо если без жертв. А вообще б лучше какой автожир дали, бо дороги - мама дарагая)))
 • Zelik 15 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  Zelik-фото
  Да пускай он заряжается из любой дырки в стене, не понятно как это повлияет на присутствие пъяных водителей на дороге
 • Вова Корд 15 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  Вова Корд-фото
  Разочарую - не продали и не пропили.
  Примус отозвали в славный город Кропивницкий, бо им там, видите ли, не хватает.
  А жипер хорош... Особенно тем, что по паспорту кушает 2 литра на сотню и от розетки заряжается
 • amigo 15 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  amigo-фото
  а граждане полицаи не проинформировали куда делся предыдущий подарок по киотскому протоколу, а именно гибридный приус?
 • Bzik 14 липня 2017
  Політичний тиск і юридична безграмотність 1
  Bzik-фото
  ))) Не палитесь нисколько...
 • Засранетц 12 липня 2017
  Состава преступления в деле Олеся Довгого нет - эксперт 1
  Засранетц-фото
  Вчерашнее представление в Раде - это цирк для нищих wink Из шести персонажей, сняли неприкосновенность и разрешили возбуждать дело, только на одного, где дело заведомо бесперспективное. Короче, "боротьба с коррупцией" так и осталась одноногой лошадкой (и то хромой). Ну и предъява САП Юре-прокурору за неуплату налогов - как выход на бис всех клоунов сразу! Занавес! Тиллерсон и Солтенгберг уехали, цирк на этом и закончился wink Хотя, возможны всплески тухлого креатива во время проведения саммита Украина-ЕС, который начнется послезавтра. И то, сомнительно, ибо мероприятие чисто протокольное.
 • Вова Корд 12 липня 2017
  Рятуючи Палац культури… 4
  Вова Корд-фото
  Эээ!.. Погодите! Не надо ничего делать - это ж готовые декорации к фильму про постапокалипсис. Нужно просто позвонить Спилбергу, он приедет, снимет кино, а на вырученные от этого деньги хватит эту рухлядь снести и с нуля всё построить :)
 • Zelik 10 липня 2017
  Рятуючи Палац культури… 4
  Zelik-фото
  А как же продавать гор. администрацию, там же не пойми кто теперь владелец

Top