Середа, 22 лютого 2017
ТОП-новини Культура

У Світловодському краєзнавчому музеї – сузір’я талантів

У Світловодському краєзнавчому музеї – сузір’я талантів
Дев’ятнадцятого грудня у міському краєзнавчому музеї було справжнє свято. Цього дня дві неординарні події зібрали тут майстрів декоративно-ужиткового мистецтва та актив музею – знайомство із новою книгою К.Оверченка та презентація новорічно-різдвяної виставки.
Неабиякий інтерес в учасників зібрання викликала презентація збірки нашого земляка-новогеоргіївця Костя Оверченка "Люблю тебе таку, яка ти є…". Поет – член Національної Спілки письменників України, лауреат обласної краєзнавчої премії ім. Є.Маланюка – мешкає в далекій Латвії, але дуже переймається тими суспільно-політичними подіями, що відбуваються в Україні. Зважаючи на свій вік і стан здоров’я (цього року К.Оверченко відзначив своє 96-річчя), автор збірки не міг особисто бути на Майдані, але своїм високохудожнім поетичним словом він стає на захист її незалежності і державності, на захист інтересів народу.

Презентувала збірку, що побачила світ у видавництві "Степ" м. Кропивницького, голова міського літоб’єднання "Літо" Лідія Лаврик. Саме вона доклала великих зусиль, укладаючи її на прохання автора. Книгу прикрашають чудові ілюстрації талановитого художника-графіка Наталі Дзюник.

Присутні на зустрічі із захопленням слухали поезії К.Оверченка, в яких кожне слово пронизане любов’ю до України, вболіванням за її подальшу долю. Вирішили надіслати поетові-землякові листа, в якому висловити подяку за чудові поезії, що ввійшли до збірки, та привітати із новорічно-різдвяними святами.

…Того святкового дня у музеї дійсно зібралося сузір’я талантів. Тому відвідувачі музею із великим задоволенням переглянуть чудові роботи талановитих майстринь: Тетяни Бондаренко, Тетяни Гурської, Марії Роменської, Наталі Дзюник, Лідії Лаврик, які представлені на виставці "Новорічно-різдвяні мотиви". А ще гості ділилися своїми творчими планами, спілкувалися. Невелику концертну програму для них підготували друзі музею Тетяна Парфьонова та Наталя Дзюник.

Вітаючи присутніх, директор музею Андрій Бутко подякував майстриням за тісну співпрацю, побажав здоров’я, творчих успіхів і натхнення.

Такі зустрічі надихають, дають наснагу, стимулюють до творчості – таку думку одностайно висловили присутні.

Запрошуємо жителів та гостей нашого міста напередодні новорічних свят та у святкові дні відвідати музей – ви отримаєте неабияке задоволення.

Тетяна Ткачук,
зберігач фондів міського
краєзнавчого музею

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Tyler Вчора, 13:03
  ФОТОФАКТ: Бензовоз перекрив третю об’їзну у Світловодську 1
  Tyler-фото
  Ага, вечером гололед был знатный. Жалко что Плахотный не понимает или не хотит понимать, что нужно дорогу не раз в неделю посыпать.
 • Zelik 20 лютого 2017
  Виконком оновлено, заступника міського голови з питань ЖКГ затверджено 4
  Zelik-фото
  Пан Дмитришин Д.Д. надо поставить мусорный бак на входе в мэрию, видимо скоро пригодится
 • Zelik 20 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  Zelik-фото
  Территория непуганных "перевозчиков". Укртрансбезпека их проверяет, тарифы исполком поднимает, все для них, а они как ездили раз в час так и ездят. Пассажиры для них никто. Сегодня в 17.05 стеклозавод конечная 24 маршрута, люди после работы хотят быстрее попасть домой БЕГУТ к автобусу, а водитель видя их уезжает.
  Как жить?
 • Bzik 19 лютого 2017
  У міжстатевих «заморочках» гору здобули дівчата 8
  Bzik-фото
  Автору - 12 балів за заголовок, бо 1510 переглядів - то гарний результат. Невдалий заголовок - і переглядів немає.
  Так давайте добавим желтизны, голых девок на главной, фейков побольше, ведь это так добавляет просмотров! Верно?
  Решение вопроса - предложите Voda на добровольных началах пробегать текст глазами филолога перед отправкой в эфир, для того чтобы нам не пришлось "відповідаючи на ті чи інші запитання і розв’язуючи ті чи інші питання" и мы "розбавляли" своїми доповненнями" такой продающийся текст Пана Асауленка.
 • Tyler 18 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  Tyler-фото
  Есть на маршрутах скотовозки и похуже.

  Цитата: Milisa
  Больше контроля со стороны пассажиров
  Вот именно, а если все так и будут продолжать молча ездить, то так и будет, но скорее всего даже хуже.
 • SWAT 18 лютого 2017
  Виконком оновлено, заступника міського голови з питань ЖКГ затверджено 4
  SWAT-фото
  склад виконавчого комітету у складі 14 осіб: Козярчук В., Сапянов Ю., Балюк О., Щербина І., Дмитришин Д., Бабаченко А., Медвєдєв Ю., Козак І., Рудич М., Якименко С., Агапов О., Атамась В., Сопільняк М., Хорольський В
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/10275-session
  .html
  На манеже все теже!!! Вы, что там вовсе ахринели??? ЧТо Вы делаете твари ???
 • Юлия_3 18 лютого 2017
  Виконком оновлено, заступника міського голови з питань ЖКГ затверджено 4
  Юлия_3-фото
  пан Дмитришин Д.Д. постарайтесь себя показать в работе на этой должности "Заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – з питань ЖКГ .." чтоб потом к Вам тоже не применяли правило трёх Д (как к экс-заму Нестеренко)- Дай Дураку Дорогу

  Заступником міського горлови з питань.....
  Ошибочка, буква "р" лишняя
 • shininggerl 18 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  shininggerl-фото
  еще очень возмущает, что некоторіе водители еще не отдав сдачу и не глядя сели ли пассажиры начинают движение и приходится по салону балансировать пока сядешь на свободное место или пройдешь дальше, чтоб удобнее стать и взяться за поручень. вообще нет понимания, что перевозки - это сфера обслуживания пассажиров, а не собственников транспорта. такое чувство буд-то тебе говорят "отдай бабло, проходи в стойло и не мычи". по 4.5 будем ходить пешком!
 • Milisa 18 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  Milisa-фото
  В основном засмальцованные занавески,грязные салоны,орущая музыка,фраза водителя-"школьники выходят через аварийный выход..."- не только школьники,когда людей набито,как селёдки в банке,-невозможно выйти через центральный выход.
  Не мешало бы проверить у водителей ПДД-поворотники не включаются при выезде /заезде на остановку,останавливаются для высадки пассажиров с включенной аварийкой перекрывая движение ,водители маршруток устраивают гонки между собой,постоянно разговаривают по телефону.
  Больше контроля со стороны пассажиров,активистов -будет положительный результат.

Top