Неділя, 20 серпня 2017
ТОП-новини Культура

У Світловодському краєзнавчому музеї – сузір’я талантів

У Світловодському краєзнавчому музеї – сузір’я талантів
Дев’ятнадцятого грудня у міському краєзнавчому музеї було справжнє свято. Цього дня дві неординарні події зібрали тут майстрів декоративно-ужиткового мистецтва та актив музею – знайомство із новою книгою К.Оверченка та презентація новорічно-різдвяної виставки.
Неабиякий інтерес в учасників зібрання викликала презентація збірки нашого земляка-новогеоргіївця Костя Оверченка "Люблю тебе таку, яка ти є…". Поет – член Національної Спілки письменників України, лауреат обласної краєзнавчої премії ім. Є.Маланюка – мешкає в далекій Латвії, але дуже переймається тими суспільно-політичними подіями, що відбуваються в Україні. Зважаючи на свій вік і стан здоров’я (цього року К.Оверченко відзначив своє 96-річчя), автор збірки не міг особисто бути на Майдані, але своїм високохудожнім поетичним словом він стає на захист її незалежності і державності, на захист інтересів народу.

Презентувала збірку, що побачила світ у видавництві "Степ" м. Кропивницького, голова міського літоб’єднання "Літо" Лідія Лаврик. Саме вона доклала великих зусиль, укладаючи її на прохання автора. Книгу прикрашають чудові ілюстрації талановитого художника-графіка Наталі Дзюник.

Присутні на зустрічі із захопленням слухали поезії К.Оверченка, в яких кожне слово пронизане любов’ю до України, вболіванням за її подальшу долю. Вирішили надіслати поетові-землякові листа, в якому висловити подяку за чудові поезії, що ввійшли до збірки, та привітати із новорічно-різдвяними святами.

…Того святкового дня у музеї дійсно зібралося сузір’я талантів. Тому відвідувачі музею із великим задоволенням переглянуть чудові роботи талановитих майстринь: Тетяни Бондаренко, Тетяни Гурської, Марії Роменської, Наталі Дзюник, Лідії Лаврик, які представлені на виставці "Новорічно-різдвяні мотиви". А ще гості ділилися своїми творчими планами, спілкувалися. Невелику концертну програму для них підготували друзі музею Тетяна Парфьонова та Наталя Дзюник.

Вітаючи присутніх, директор музею Андрій Бутко подякував майстриням за тісну співпрацю, побажав здоров’я, творчих успіхів і натхнення.

Такі зустрічі надихають, дають наснагу, стимулюють до творчості – таку думку одностайно висловили присутні.

Запрошуємо жителів та гостей нашого міста напередодні новорічних свят та у святкові дні відвідати музей – ви отримаєте неабияке задоволення.

Тетяна Ткачук,
зберігач фондів міського
краєзнавчого музею
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 14:44
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Засранетц-фото
  Поп Московского Патриархата святил - годно!!! Нехай стоят wink А в общем и целом, все напоминает поговорку про дурака, молитву и его лоб!
 • Filya14 Вчора, 11:05
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Filya14-фото
  Весь мир преобразится сразу,
  В нем станет больше красоты,
  И засияют словно стразы
  Улыбки и сведут мосты.
  Сойдутся наши берега,
  Ты станешь мне родным и близким,
  Растает лед, сойдут снега,
  Когда...
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.

Top