Понеділок, 23 січня 2017
Здоров'я

Епідпоріг ГРЗ у Світловодську перевищено майже вдвічі!

Епідпоріг ГРЗ у Світловодську перевищено майже вдвічі!
За даними ДУ ”Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України” за минулий тиждень (з 8 по 15 грудня) за медичною допомогою із симптомами гострих респіраторних захворювань звернувся 621 мешканець міста, що на 237 випадок більше, ніж за попередній тиждень.
Показник захворюваності по місту на 100 тисяч населення склав 1166,0 та перевищив епідемічний поріг на 74,2% (епідпоріг для даного тижня складає 669,33).

Враховуючи показники та динаміку захворюваності на грип та ГРЗ по місту, з метою запобігання виникнення епідемічних ускладнень прийнято розпорядження міського голови щодо припинення занять в загальноосвітніх навчальних закладах міста з 21 по 27 грудня 2016 року.

Враховуючи таку епідемічну ситуацію, Держпродспоживслужба наголошує на необхідності проведення заходів профілактики грипу та ГРЗ, а саме:
  • дотримання особистої гігієни (миття милом або обробка рук антисептиками, використання носовичків або паперових хустинок),
  • застосування масок (особливо тими людьми, що захворіли);
  • обмеження (при можливості) перебування в місцях масового скупчення людей;
  • проведення частого провітрювання приміщень та вологого прибирання, в тому числі з застосуванням дезінфікуючих засобів;
  • закалювання, приймання полівітамінних та імуностимулюючих препаратів, вживання і їжу продуктів, багатих на вітаміни та фітонциди.

При перших проявах грипу не зволікайте — одразу звертайтесь за медичною допомогою!

Тетяна Кривошея,
в.о.начальника управління Держпродспоживслужби у м.Світловодську

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top