Звернення міського голови Юрія Котенка до мешканців міста


Звернення міського голови Юрія Котенка до мешканців міста


13 грудня 2011
Юрій КотенкоЮрій КотенкоЗ приводу реформування житлово-комунального господарства я отримав підтримку від губернатора Сергія Ларіна та депутата Верховної ради Олександра Єдіна.
Я переконаний, що інтерв’ю заступника Кіровоградського міського голови з питань ЖКГ Миколи Вєщєва є не коректним по відношенню до громади нашого міста. Як міський голова Світловодська, я не дозволяю собі коментувати будь які дії влади Кіровограда. Хоча, звичайно, є що сказати. Політичну складову питання реформування ЖЕКів, про яку постійно нагадує депутат Маліновський, я відчуваю.

Замість розмов про відповідальність перед громадою міста начальників, які допрацювались до банкрутства, кредиторська заборгованість підприємств яких досягла майже 6 мільйонів грн., я постійно чую розмови про необхідність поступових реформ.

Саме поступово ми і працюємо. Але впевнено.

Впевненість мені надає підтримка громади міста, останнє опитування громадської думки якої показало, що 90% з них незадовільно ставиться до роботи ЖЕКів.

Як я уже не одноразово наголошував, поспішності в реформуванні ЖКГ міста не буде. Мета реформ — покращення якості послуг і оптимальна їх ціна. Рядові добросовісні працівники ЖЕКів не постраждають, а навпаки — виграють у зарплаті. А управлінський персонал повинен бути мінімальним.

Щодо опору — то усе застаріле без опору не здається.

Якщо я вже став на цей шлях — я від своїх намірів не відступлюся, тому що дав обіцянку громаді і для мене це — найважливіше.

Запрошую всіх небайдужих до співпраці.

З повагою,
Юрій КОТЕНКО,
світловодський міський голова.