Як знайти роботу демобілізованим учасникам АТО


Як знайти роботу демобілізованим учасникам АТО


23 жовтня 2018
Як знайти роботу демобілізованим учасникам АТО
Світловодська міськрайонна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості інформує щодо надання послуг безробітним з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО. З метою сприяння у працевлаштуванні та соціальної інтеграції учасників антитерористичної операції, державною службою зайнятості забезпечується надання повного комплексу соціальних послуг, зокрема із працевлаштування, профорієнтації та з професійного навчання.

З початку 2018 року послугами Світловодською міськрайонною філією Кіровоградського обласного центру зайнятості скористалися 51 особа безробітних з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції. За сприяння служби зайнятості з початку 2018 року отримали роботу 8 осіб з числа учасників АТО. На військову службу за контрактом було прийнято дві особи з числа колишніх учасників АТО.

Один з числа учасників бойових дій успішно захистив бізнес-план з транспортних перевезень і отримав одноразову допомогу по безробіттю для започаткування підприємницької діяльності. Зараз молодий підприємець успішно перевозить вантажі по території України.

Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня вимогам роботодавців всього з початку 2018 року професійне навчання за направленням служби зайнятості проходили одна особа з числа учасників АТО. Одна особа приймала участь в громадських роботах. З початку 2018 року допомогу по безробіттю отримували 45 осіб, 48 осіб даної категорії одержали 210 профорієнтаційних послуг.

Демобілізовані учасники АТО, звертайтесь до Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості і вам допоможуть знайти роботу. Довідки за телефоном: 7-29-34.

Світловодська міськрайонна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості