Загинув захисник України Дмитро Олегович Ремезас


Загинув захисник України Дмитро Олегович Ремезас


30 липня 2018
Загинув захисник України Дмитро Олегович Ремезас
За попередніми даними Дмитро Ремезас загинув пізно ввечері 27 липня 2018 року в зоні операції об’єднаних сил у Донецькій області.
"Обставини смерті старшого сержанта Збройних сил України Дмитра Ремезаса не розголошуються до закінчення службового розслідування", - повідомив нашому виданню т.в.о. військового комісара Світловодського об’єднаного міського військового комісаріату, майор Олександр Бут.


Дмитро Ремезас народився 25 грудня 1986 року у селищі Власівка, там же навчався у школі, працював в Об’єднанні "Дніпроенергобутпром". Два роки тому пішов служити до Збройних сил України за контрактом. Учасник бойових дій. Має нагороди.

Один раз на півроку повертався додому у відпустку. Востаннє приїздив на два тижні наприкінці червня, щоб захистити диплом коледжу Кременчуцького державного університету імені Михайла Остроградського за спеціальністю "зварювальне виробництво", отримав спеціальність техніка-технолога. 10 липня повернувся до місця служби.

У четвер, 26 липня з ним говорила мама Світлана Яковлєва, бухгалтер ТДВ "Об’єднання "Дніпроенергобудпром" по телефону, розповідають її колеги по роботі. Син сказав, що тільки повернулися з передової, вечеряють. Усе добре… Що сталося наступного дня, поки що невідомо.

У Дмитра залишилися дружина Галина, яка працює у ПП "Віктор іК", та неповнолітній син.

Колеги по роботі розповідають, що Дмитро був чесним і порядним чоловіком, завжди готовим прийти на захист і допомогу людям.

Прощання з героєм неоголошеної війни відбудеться завтра, 31 липня о 9:00 за адресою: сел. Власівка, вул. Східна, 10.

Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким загиблого. Втрата непоправна...