Понеділок, 28 вересня 2020
Культура

День Гідності та Свободи Новина з фото

День Гідності та Свободи
Так склалося в історії України, що саме цими незатишними днями листопада на майдані Незалежності у Києві та у багатьох містах, містечках і селах України незліченну кількість разів під музичний супровід і акапельно звучав гімн України. Цими днями в Україні 2004 року відбувалася Помаранчева Революція, а потім 2013 — Революція Гідності. Указом Президента України Петра Порошенка було установлено в Україні День Гідності та Свободи, який відзначається з 2014 року щорічно 21 листопада.


Напередодні свята, 20 листопада цього року, у Світловодському районному будинку культури теж лунав наш гімн: світловодці прийшли на свято, аби вшанувати героїв тих днів. Під час заходу відбувався збір коштів на допомогу військовій частині А1201 с.Богданівки Знам’янського району, де несуть службу наші земляки.

Ведучі заходу Олена Куциба і Катерина Бутенко знайомили присутніх з історією свята та представляли артистів, які через свою творчість несли глядачам настрій тих буремних днів і змушували пам’ятати про тих, хто сьогодні стоїть на захисті нашої Батьківщини.

День Гідності та Свободи

До кожного серця достукалися вокальний колектив "Мрія", Ірина Стрижак, гурт "D.S.S.", учні НВК №4, Володимир Котляр, Олена Куциба, дует Дмитра Сороки й Олександри Гуртової, танцювальний колектив "aDvaNCE". Це добре відомі та улюблені у місті та районі артисти. Справжнім подарунком глядачам того дня став виступ від спеціальних гостей свята — чигиринського гурту "Простір", що грають у стилі козацький фолк-рок (фронтмен Влад Клименко).

День Гідності та Свободи

Під час благодійного заходу була зібрана сума у 740 грн. А за декілька днів творчий десант районного будинку культури вирушить до Богданівки, аби зігріти своєю творчістю серця наших бійців, підтримати їх бойовий дух та передати зібрані кошти.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top