П’ятниця, 29 березня 2024
ТОП-новини Спорт

Наші дзюдоїсти вкотре довели — вони справжні козаки Новина з фото

Наші дзюдоїсти вкотре довели — вони справжні козаки
14 жовтня в День українського козацтва та захисника України у Кременчуці відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків 2002-2008 років народження на призи Полтавського Окружного козацького товариства "Українське козацтво". Загалом у змаганнях взяли учать 420 дзюдоїстів, 42 команди.

Аби помірятися силою на турнір приїхали спортсмени з багатьох міст України: Києва, Дніпропетровська, Харкова, Полтави. Були серед учасників й вихованці Світловодської КДЮСШ. Як завжди, наші земляки гідно представили своє місто. Троє вихованців тренера-викладача Рудольфа Матвєєва стали чемпіонами, один — бронзовим призером. Золото вибороли: Станіслав Рибін (вагова категорія 46 кг), Сергій Постіл (66 кг), у старшій віковій групі Ілля Середенко (60 кг). За словами тренера, у Іллі був дуже сильний суперник, але він показав гарний бій і переміг!

Порадував й представник молодшої групи Ярослав Бережний (34 кг), який став бронзовим призером.

"Ці змагання були надзвичайно напруженими. Вони розпочалися о 10:00 і тривали аж до 23-ої години, але наші хлопці вкотре довели — вони справжні козаки і не бояться випробувань", — з гордістю розповідає про успіхи своїх вихованців Рудольф Матвєєв, не забуваючи подякувати й батькам за підтримку своїх дітей.

До речі, крім традиційних кубків та медалей, цього разу чемпіонам турніру подарували ще й по діжці меду. Ось така перемога з солодким присмаком.

Під час нашої розмови Рудольф Матвєєв сказав, що вже готується зі своїми хлопцями виїжджати на Чемпіонат України серед спортсменів 2000 року народження, який відбудеться у Луцьку. Тож побажаємо нашим землякам нових досягнень!