Четвер, 13 серпня 2020
Здоров'я Корисна інформація

Держпродспоживслужба інформує про якість води з пляжів Новина з фото

Держпродспоживслужба інформує про якість води з пляжів
Держпродспоживслужба продовжує інформувати населення та гостей міста про стан якості води з пляжів, що використовуються для відпочинку на воді.


Так, протягом липня (станом на 19 липня) поточного року фахівцями Світловодського районного лабораторного відділення відокремленого підрозділу "Олександрійський міжрайонний відділ лабораторних досліджень" Державної установи "Кіровоградський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України" відібрано та досліджено 5 проб питної води з міського пляжу: 2 проби на мікробіологічні показники та 1 проба — на паразитологічні. Також проведено дослідження 2-х проб з пляжу на мікробіологічні показники та 2 проби — на паразитологічні. Відхилень ні у пробах води, ні у пробах піску не виявлено.

Лабораторний контроль за якістю води та грунту проводився і на стихійних місцях масового купання — в районі Андрушкіного Яру та в смт.Власівка (біля колишнього заводу ІКІ). За поточний період липня відібрано та досліджено по 2 проби води та піску з кожного пляжу на мікробіологічні та паразитологічні показники. Відхилення виявлені в пробах з обох пляжів за паразитологічними показниками.

Щодо стану підготовки міського пляжу до оздоровчого сезону — питання доведення місця купання городян до вимог діючого законодавства залишається до кінця не вирішеними, відкриття його не погоджене з відповідними службами.

Тому Держпродспоживслужба рекомендує взяти дану інформацію до уваги та при відвідуванні місць масового відпочинку на воді не нехтувати заходами профілактики інфекційних захворювань, в тому числі — правилами особистої гігієни.

Тетяна Кривошея,
в.о.начальника управління Держпродспоживслужби у м.СвітловодськуДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top