Понеділок, 25 травня 2020
Светловодск Реклама

Аби побачити усі дива світу – завітайте в "Седьмое небо"!

Аби побачити усі дива світу – завітайте в "Седьмое небо"!Останнім часом все більше людей виявляють бажання відпочивати за кордоном та в Україні, подорожувати світом – яскраві та незабутні враження нам також потрібні. І чи не найголовніше завдання у цій справі – знайти гідну туристичну фірму, яка б не лише обіцяла, а й реально могла задовольнити вимоги найвибагливішого відпочивальника.
Туристична агенція "Седьмое небо" з’явилася на ринку туристичних послуг Світловодська 2006 року. Її директор – Наталя Карнаух – робила і робить все, аби кожен клієнт залишився задоволеним. Для неї це завдання абсолютно не складне, адже сама вона найбільше за все любить подорожувати. Тож усе, що пропонує іншим, як-то кажуть, перевірила на собі. За неповних два роки саме з допомогою Наталі у мальовничих, екзотичних куточках світу побували чимало світловодців.
Минулими вихідними "Седьмое небо" відзначало радісну подію – фірма переїхала у новий, красивий просторий офіс за адресою: вул. Леніна, 7. Господарка запросила нас завітати до неї та відповіла на кілька запитань.


– Наталю, певно, від робити ви отримуєте неабияке задоволення. Подорожувати, а потім допомагати це робити іншим – це ж так чудово!

– Так, ідея створення фірми виникла саме під час моєї чергової подорожі. Взагалі, я зі своєю родиною об’їздила чимало країн, неповторність та чарівність світу побачила на власні очі.

Де б ми не були, якою б країною не подорожували, ми обов’язково відвідували всі визначні місця, історичні пам’ятки, і, звичайно ж, – найрізноманітніші готелі. Тепер хочу, щоб якомога більше людей пережили ті ж емоції, побачили все те, що і ми. А я з радістю всім у цьому допоможу! Повірте, мій досвід дозволяє це зробити.

– Що для вас є основним у роботі?

– Все, що пропонуємо нашим клієнтам – перевірено особисто. Ми не продаємо "кота у мішку". Наша фірма регулярно бере участь в семінарах, виставках, а також рекламних турах, що проводять провідні туроператори. До того ж, наша фірма більш гнучка та лояльна у плані фінансів, ніж великі туристичні фірми. Це дозволяє нам витрачати гроші не на персонал, а зосереджуватися на знижках для клієнтів. Тим більше для постійних.

Наше місто невелике, ми ставимося до своїх туристів, як до хороших знайомих. У нас є можливість забезпечити ідивідуальний підхід та максимум уваги кожному: ми детально інформуємо про найменші нюанси та специфіку перебування у країні, розповідаємо, де і що краще відвідати, яку екскурсію замовити і т.д. і т.п. Ми у будь-який момент можемо точно сказати, в якому морі вода тепліша, і в якому готелі ціни менші. І поради наші будуть перш за все практичними.

Словом, відпочивати з нами дешевше, якісніше, надійніше.

– Які маршрути найбільш популярні серед мешканців нашого міста?

Туреччина, Єгипет, екскурсійні поїздки в Європу. Навесні було організовано великий автобусний тур зі Світловодська до Будапешту, а восени – до Праги, Кракова та Дрездена. У найближчих планах – Німеччина та Франція. Світловодці люблять відпочивати як поодинці, так і родинами, з дітьми, охоче здійснюють бізнес-поїздки. Ласкаво просимо у подорож разом з нами!

Тетяна ЗИМА,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).
На фото: Наталя Карнаух запропонує тури по всьому світу на найпривабливіших для клієнта умовах.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Top