Середа, 20 січня 2021
Корисна інформація

Видачу дозволів на індивідуальне опалення припинено

Видачу дозволів на індивідуальне опалення припинено
Міжвідомчою комісією для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж центрального опалення і гарячого водопостачання тимчасово припинено прийняття та розгляд заяв щодо отримання дозволу на відключення квартир (приміщень) від мереж центрального опалення та гарячого водопостачання, а також актів відключення квартир (приміщень) від мереж центрального опалення та гарячого водопостачання.


Це пов’язано з винесенням Вищим Адміністративним Судом України 25 лютого 2016 року ухвали щодо залишення в силі постанови Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської обл.. від 03 березня 2011 року про скасування рішення Світловодської міської ради від 28.09.2010 року № 1726 "Про затвердження Порядку відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання у м. Світловодськ

Анна Нестеренко,
заступник міського голови,
голова міжвідомчої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачанняДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top