Четвер, 09 грудня 2021
ТОП-новини Влада

Мер зсунув на годину назад зустріч з перевізниками заради «опалювальнозавершального» виконкому Новина з фото

Мер зсунув на годину назад зустріч з перевізниками заради «опалювальнозавершального» виконкому
Урядники визначились із фінішем опалювального сезону та з місцями для "ритуальників", підтримали появу "Фобосу", купівлю "щепкоробної" машинки і обговорили поведінку перевізників.


Засідання міськвиконкому останнього березневого дня було позачерговим. Такий (екстрений) статус йому надав лист голови Кіровоградської ОДА з рекомендацією припинити опалювальний сезон в нашій області з нуля годин 1 квітня.

Гендиректор СП ТОВ "Світловодськпобут" Дмитро Дмитришин, який мав слово з цього питання, поінформував, що бюджетні організації цьогоріч завинили цьому теплогенеруючому підприємству майже 6 мільйонів гривень (найбільше — управління освіти і Світловодська ЦРЛ), а населення — 10 мільйонів. Разом з тим, всупереч рекомендації голови ОДА, Дмитришин запропонував вимкнути опалення з 4 квітня, додавши (з іншого боку), що подача тепла у ці додаткові чотири дні обійдеться міському бюджетові ще у 92 тисячі гривень. На що міський голова Валентин Козярчук дорікнув Дмитришина за пасивність у "вибиванні" боргів з боржників — особливо градоначальникові хочеться, щоби каральний меч найбільш безжально шматував головного освітянина Геннадія Френкеля та головлікаря Юрія Котенка… Обговорення стосовно дати тривало довго і гучно. Врешті, урядники вирішили (з урахуванням погодних вибриків) не наражати містян у квартирах, дітей у школах і садках та хворих у лікарнях на замерзання і зупинити котельні міста, коли середньодобова температура протримається три доби поспіль від 8-ми і вище градусів тепла. Це, звісно, не стосується котельні №8, яка опалює пологове відділення ЦРЛ.

Далі, з подачі в.о. начальника управління економіки Олексія Лисенка, виконкомівці подискутували, визначаючись з місцями для реалізації товарів ритуальної групи (попереду — Великдень, "гробки" тощо). Тож, торгувати квіточками, віночками, лампадками можна буде на п’ятачках біля автостанції та клініки "Ай-Ер-Ес".

Потім було дано добро на входження у місто такого собі Центру впровадження інформаційних технологій "Фобос", спеціалізація якого — швидкісний інтернет та кабельне телебачення… Досягаючи прихильності тутешніх властей, повідомив Козярчук, "фобосники" обіцяють забезпечити відеоспостереженням Героїв України та найбільш аварійно-небезпечні ділянки на інших вулицях.

У комунальному блоці начальник КП "Комбінат комунальних послуг" Олександр Плахотній озвучив узгоджену з Козярчуком пропозицію щодо купівлі за 69 тисяч гривень подрібнювача гілля. Як пояснив мер, нещодавно якесь підприємство (чи-то світловодське, чи-то нікопольське) виграло тендер на будівництво міні-котельні, яка буде забезпечувати потреби у теплі міський спорткомплекс ім. А.Тузовського та у підігріві воли тамтешнього басейну за удвічі дешевше тарифів, встановлених НКРЕ (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики). Тож, пропонована для придбання машинка буде вельми доречною — у котельні для видобутку тепла спалюватимуться пілети і щепа. І урядники погодились на машинку.

У різному мер поінформував присутніх про перипетії у стосунках із перевізниками. Вони, сказав він, перед оцим виконкомівським засіданням, як домовилися учора, принесли йому письмові пропозиції щодо вирішення ситуації. Три з них (АТП №13507, ТОВ "Світ-Автолеґіон" та ТОВ "Велес-Х") продовжують наполягати на виплаті їм піврічної (за три останні місяці 2015 р. — із держбюджету і за три перші місяці цього року — з міського) заборгованості по відшкодуванням за перевезення пільгових категорій пасажирів. І лиш один — ФОП Макаров — відмовляться як від претензій на виплату заборгованості, так — і від цих відшкодувань у подальшому та зобов’язується возити пільговиків надалі і не підіймати в оглядовому майбутньому питання щодо перегляду вартості проїзду…

"Якось підозріло", — зауважив виконкомівець Віктор Тербан…


Відтак, розчулений від такого розуміння скрути поточного моменту з боку перевізника Макарова Козярчук має намір провести незабаром конкурс з метою передачі якихось маршрутів від норовливої трійці цьому сумлінному ФОП.

Мер зсунув на годину назад зустріч з перевізниками заради «опалювальнозавершального» виконкому


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top