Четвер, 18 липня 2024

^ Реклама ^
ТОП-новини Фоторепортаж Відео Культура

Конкурс краси «Міс Світловодщини 2016» пройшов на хорошому рівні Новина з фото Новина з відео

Конкурс краси «Міс Світловодщини 2016» пройшов на хорошому рівні
Вперше у Світловодську відбувся головний конкурс краси "Міс Світловодщини 2016". 5 березня у Районному будинку культури вершилися долі красунь з нашого міста та району.
^ Реклама ^

Ще задовго до початку заходу, біля Районного будинку культури почали збиратися гості, зокрема групи підтримки та прихильники конкурсанток. Напружена атмосфера та хвилювання панували не лише серед учасниць, але й серед організаторів.

Аби відвідувачі не сумували і час очікування початку конкурсу не здавався таким довгим, до їхньої уваги була запропонована виставка, яка розташувалась у холі РБК. Усі охочі мали змогу переглянути чудові вироби "хенд-мейд", створені руками талановитих світловодських майстринь.

З кожною хвилиною у святковій залі вільних місць ставало все менше. З невеликою затримкою, конкурс краси "Міс Світловодщини 2016" під гучні овації, ведучі Данііл Кєрімов та Катерина Бутенко оголосили відкритим.

Варто зауважити, що "родзинкою" конкурсу стала присутність директора Кіровоградської модельної агенції "Style Models" Тетяни Синєок. Вона стала однією з почесних членів журі. Відповідальну місію оцінювати учасниць розділили також і генеральний спонсор конкурсу депутат районної ради Олег Медяник, спонсор та також депутат районної ради Андраник Тартікян, перший заступник Світловодської РДА Сергій Орленко та начальник відділу культури та туризму Світловодської РДА Микола Середенко.

Першим випробуванням для дев’яти учасниць стала "візитівка", де дівчата мали розповісти глядачам коротку інформацію про себе. Згодом, на них чекав конкурс "Інтерв’ю" в якому методом жеребкування вони обирали собі ім’я одного з членів журі, який і мав поставити запитання. Судді оцінювали оригінальність, впевненість та індивідуальну манеру відповідей. Звичайно, питання від журі викликало у дівчат хвилювання, яке давалося взнаки, однак це не завадило учасницям гідно триматися на сцені та давати відповіді, які супроводжувалися гучними оплесками глядачів. Однією із складових конкурсу стали дефіле в стилі кежуал (у повсякденному одязі), діловому стилі, купальниках та вечірньому вбранні.

Насамперед, журі звертало увагу на фізичні дані конкурсанток, їх вміння почуватися впевнено на публіці. До речі, ведучий заходу дав змогу глядачам робити певні прогнози щодо переможниці конкурсу просто із зали. Таким чином, стало зрозуміло, що думки щодо майбутньої "Міс Світловодщини 2016" розділилися і тому фавориткою була чи не кожна учасниця.

Справжній майстер-клас світловодським конкурсанткам влаштували моделі Кіровоградської модельної агенції "Style Models" у рамках показу весняної колекції одягу. Їхня грація, краса, майстерність не залишали нікого байдужими, а тому зривали шквал оплесків глядацької зали.

Аби глядачі могли відпочити, а судді порадитися щодо своїх рішень та оцінок, конкурсну програму доповнили виступи творчих колективів Світловодська. Колектив "Ритм" під керівництвом Ярослава Мусієнка та ансамбль східного танцю "Сальсабиль" підкорили своєю майстерністю, неповторністю та яскравим виконанням кожного присутнього у залі, навіть суворих журі.

По закінченню випробувань учасниць, рада журі почала визначати переможниць та присвоювати титули. Аби оголосити ім’я учасниці, яка отримала приз глядацьких симпатій до слова запросили директора Кіровоградської модельної агенції "Style Models" Тетяну Синєок. Вона відразу наголосила на тому, що ця учасниця відразу стала її фавориткою через неабияку харизму, тому титул "Міс глядацьких симпатій" отримала Марина Дуженкова (№5).

Для оголошення результату і присвоєння титулу "Віце-міс Світловодщини 2016" на сцену був запрошений генеральний спонсор конкурсу Олег Медяник. Цей почесний титул виборола Анастасія Шашло (№4).

А головною переможницею конкурсу стала Катерина Вильгота (№7), відтепер вона — "Міс Світловодщини 2016". Саме їй випала місія представляти Світловодський край на конкурсі краси у м.Кіровоград. У разі перемоги, Катерина буде боротися за першість на конкурсі краси "Міс Україна".

Після привітань, слово надали Тетяні Синєок, яка відзначила високий рівень проведення конкурсу та подякувала організаторам, глядачам та творчим колективам, які радували присутніх хореографічними постановками. Окрім переможниці, пані Тетяна запросила на конкурсний відбір до м.Кіровоград учасницю Ганну Боровську, яка не отримала титулу, але була високо відзначена журі.

Варто наголосити на тому, що вже з 12 березня у дівчат починаються репетиції у Кіровограді, а конкурсний відбір відбудеться вже наступного місяця – 7 квітня.

"Буду сподіватись, що ваші учасниці здобудуть перемогу у Кіровоградському конкурсі", — зазначила Тетяна Синєок.


Учасниці, які здобули титул отримали від спонсора ТМ "Світ-Сир" презенти, а від "Модного дому Флоранж" подарунок отримала Ганна Боровська.

Як розповів нам представник оргкомітету Данііл Кєрімов, планується проводити подібні конкурси щорічно, а то й частіше. І серед перспектив є створення філіалу Кіровоградської модельної агенції "Style Models", де б Світловодські красуні могли спробувати свої сили та вміння у кар’єрі моделі, а згодом, гідно представляти наше місто на високому рівні.
  • Нравится
  • 1


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top