П’ятниця, 25 вересня 2020
Нам пишуть Авто

Відповідь ТОВ «Світ – Автолегіон» на статтю «Надзвичайна пригода у Світловодську — переповнена маршрутка «загубила» задні колеса» Новина з фото

Відповідь ТОВ «Світ – Автолегіон» на статтю «Надзвичайна пригода у Світловодську — переповнена маршрутка «загубила» задні колеса»
11 лютого на нашому підприємстві "Світ-Автолегіон" стався прикрий випадок. Мікроавтобус, рухаючись по маршруту, потрапив у вибоїну на дорозі та зламав колесний диск, (водій зразу не відчув поломки і ще деякий час рухався на напівзламаному диску), результатом чого стало відпале колесо, яке, як виявилося, вже кілька днів не дає спокою жителям нашого міста.


Після цьго випадку я, працівники підприємства та всі, хто хоч трохи компетентний, вважали саме "Світ-Автолегіон" постраждалою стороною, ми зазнали збитків (диск зараз коштує недешево, пошкоджені ще деякі елементи ходової та кузову, плюс простій транспортного засобу під час ремонту). Більш чим неприємна історія, але підприємство не збиралося нікому жалітися, висувати претензії і піднімати скандал, адже ми реально розуміємо, що зараз важко всім. "Кармани" міського бюджету та дорожників порожні, тож якби вони й дуже хотіли, то не змогли б нам допомогти. Залишилось мовчки ремонтувати автобус за своїм коштом.

Та тут на очі мені потрапляє стаття, яка перевертає все з ніг на голову, яка з потерпілої сторони робить з нас "злодеев", які, майже, людей до могили заганяють. Звичайно, я мав відповісти черговому "герою – словоплюю", який навіть не розуміє про що він пише.

Спочатку я хочу вибачитись перед пасажирами, які знаходились на той час в автобусі від свого імені, від імені водія, який теж злякався, адже він відчував відповідальність як за пасажирів, так і перед керівництвом, і, мушу зазначити, що в цій ситуації він повів себе гідно, а також візьму на себе право вибачитись за українську економіку, стан якої призвів дороги до того, що в автобусів відпадають колеса.

Окремо хочу вибачитись перед автором одного з коментарів паном Євгеном, який, мені здається, злякався більше всіх, та ще й так, що страх затьмарив йому здатність логічно та адекватно поглянути на те, що трапилось. Замість того щоб компетентно обговорити ситуацію, виявити справжні проблеми, їх причини та наслідки, пан Євген обрав зовсім іншу тактику. Протягом коментаря відчувається упереджене ставлення та бажання облити брудом, що автор і зробив.

Та підприємство "Світ-Автолегіон", до речі одне з найкращих не тільки в області, але й в Україні, на це не заслуговує. Це не просто слова або моя нескромність. За Загальнодержавно Рейтинговою Програмою Нагородження Підприємств - Лідерів Економіки України " Лідер Галузі 2015" у номінації "серед підприємств Кіровоградської області за результатами сукупності показників фінансово – господарської діяльності ТОВ "Свт-Автолегіон" посів 2-ге місце, чим заслужив золото рейтингу та 30-те місце в такій же номінації серед автотранспортних підприємств всієї України, а це також золото всеукраїнського рейтингу до якого увійшло 34 найкращих підприємств. І так уже декілька років поспіль ми займаємо призові місця. Гадаю не треба уточнювати, що до сукупності цих показників входять і сплачені податки на користь міста та громади. "Світ-Автолегіон" - це одне з тих підприємств на якому тримається місто, а Ви, Євгене, плюєте в ту криницю з якої п'єте воду. Крім того наше підприємство в 2014 році нагороджене грамотою Голови обласної ради "за сумлінну працю, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток області та активну громадську позицію керівника", а також безліччю інших грамот та відзнак. Всі офіційні документи, які підтверджують вищесказане знаходяться на підприємстві і можуть бути надані якщо хтось захоче з ними ознайомитись особисто.

Отже, досягнути таких високих результатів підприємство змогло лише завдяки сумлінній праці, високій репутації, на яку Ви, пане Євгене, до речі, необґрунтовано зазіхнули, та професіоналізму колективу, про який Ви так зверхньо говорили. Звідки у Вас скільки упередженості по відношенню до нашого підприємства? Який бруд!!!

А взагалі, мені б дуже хотілось обговорювати зовсім інші листи, ті, яких тут немає, але мали бути. Поговорити про те, як під час останньої негоди, тоді, коли не витримувала навіть снігоприбиральна спецтехніка, коли інші вичікували кращих умов, маршрутки "Автолегіону" працювали.

Пригадайте січневу заметіль. Хто з перевізників був готовий до такої зими в середині січня? Хто був готовий випускати свій транспорт на лінію за таких екстремальних умов (особливо по Табурищу)? Ніхто!!! Не зважаючи ні на що, ми пробивались по заметених дорогах. Інколи на днищі, але просувалися, вивозили людей, адже робота перевізника – це не лише "косити бабки", як деякі висловлюються, але й робити свою справу навіть в складних умовах. До речі, саме тоді наш автобус в надскладних умовах роботи, поламав задній міст навпіл. Чому цього ніхто не помітив, або непоміченими залишились автобуси з побитими кузовами, це ж теж трапилось на маршруті, чому всі про це мовчать? Та тому, що тоді це всіх влаштовувало. Головне щоб возили за будь-яку ціну для підприємства, а ця ціна склала за декілька днів збиток більше 40000 гривень. Ось в чому різниця: хтось при гарній погоді "косить бабки", а хтось працює як скажений, зазнає збитків, "кладе" техніку та ще й "відгрібає" від таких "юріїв та євгенів". То невже ми не заслужили на інший лист, лист подяки хоча б від когось, хоч з декількох рядків?

А ще можна поговорити про пільгові перевезення. Зараз з усіх екранів розумні люди цитують рядок із закону, що перевізник зобов'язаний безкоштовно возити пільговиків і на цьому зупиняються. Та якби вони прочитали далі (але їм це не треба), Ви б почули, що при цьому Держава повинна компенсувати витрати на ці перевезення у повному обсязі і тільки при таких умовах ми повинні надавати свої послуги з перевезення пільговим категоріям. Тобто Держава платить – перевізник везе. Здається все просто, але що робити коли Держава не платить? Звідки брати кошти на обслуговування пільгових автобусів? А це і щоденна заправка, запчастини, масло, шини, зарплата. Так ось, шановні пільговики, кошти за Вас нам не виплачують уже 5 місяців (це не тільки нам, а й іншим перевізникам теж). Де ми беремо кошти на обслуговування? А я Вам скажу - це ті кошти які повинні йти на розвиток підприємства, на модернізацію, на премії працівникам, на подарунки до корпоративних свят, так, ми навіть цієї дрібниці собі дозволити не можемо. А саме страшне те, що ці гроші нам уже ніхто не виплатить. З нового року уряд України переклав виплати за пільговиків на місцевий бюджет. Нам обіцяють платити. Підстав не довіряти міській владі у нас немає, тому і ми продовжуємо Вас возити. Але хто поверне нам кошти украдені Державою? Може Ви, Євгене, тоді у Вас буде хоч якесь право розмовляти в такому тоні, в якому була написана Ваша писанина.

А взагалі я розумію таких людей. Комусь просто хочеться побути у центрі уваги, хтось щиро хоче щось змінити, але просто не знає як. Шановні, давайте не тикати іншим на помилки, давайте почнемо з себе, наведемо порядок там де ми насправді корисні. Євгене, Ви професіонал в своїй справі? Так давайте, працюйте! Будьте насправді корисні там, де Ви професіонал і не суньте свого носа туди де Ви зовсім ні в чому не тямите. Ці слова стосуються і інших його "однодумців – пліткарів".

Я щиро вірю, що Ви просто не розібралися в ситуації, зробили поспішні висновки і тепер Вам дуже соромно і Ви шкодуєте про це. Нічого, помиляється кожен. Та ще є шанс вибачитись, якщо на це Ваша воля і ласка, а якщо ні, то Бог вам суддя!

Окремо хочу висловити подяку людям, які адекватно відреагували на цю подію та не залишились осторонь і підтримали наше підприємство в своїх коментарях. Ми щиро раді працювати для таких людей!!!

З повагою,
Володимир Сергеєв,
керівник ТОВ "Світ – Автолегіон".
Відповідь ТОВ «Світ – Автолегіон» на статтю «Надзвичайна пригода у Світловодську — переповнена маршрутка «загубила» задні колеса»
Відповідь ТОВ «Світ – Автолегіон» на статтю «Надзвичайна пригода у Світловодську — переповнена маршрутка «загубила» задні колеса»
Відповідь ТОВ «Світ – Автолегіон» на статтю «Надзвичайна пригода у Світловодську — переповнена маршрутка «загубила» задні колеса»Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  • Bzik Користувач offline

  • 15 лютого 2016 16:53
    Група: Користувачі
    Реєстрація: 16.05.2010 | 159 комментарів | 0 публікацій
Вот это загон от пана Сергеева!
Столько хамства вылить в ответ на статью о ЧП с автобусом от пережившего это пассажира.
"не суньте свого носа туди де Ви зовсім ні в чому не тямите"
"герою – словоплюю", "однодумців – пліткарів", "Ваша писанина", и т.д. и т.п.
Пан Сергеев, Ваш опус (или "Ваша писанина") гадок и низок. Хамство не красит Вас как руководителя и как человека. Описание проблем Вашего предприятия меркнут по сравнению с описанием Вашего очень сильно ущемленного эго. Наймите себе цензора, редактировать "Вашу писанину", когда надумаете в следующий раз изрыгнуть что-либо в СМИ.
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top